SON DAKİKA

Barakazi, Bakan Tüfenkci'den Ödülünü Aldı

Bu haber 24 Aralık 2017 - 18:50 'de eklendi ve kez görüntülendi.

‘Yılın Yerel Yöneticileri’ ödülleri kapsamında yılın belediye başkanı ödülüne layık görülen Bingöl Belediye Başkanı Yücel Barakazi, ödülünü Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci’den aldı.
Anadolu Yerel Yönetimler Dergisi tarafından 7’ncisi düzenlenen Yılın Yerel Yöneticileri Ödül Töreni, Erciyes Kardan Adam Tesisleri’nde düzenlendi.
19 ayrı hizmet kategorisinde düzenlenen ödül törenine, Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci’nin yanı sıra Bingöl Belediye Başkanı Yücel Barakazi ve Türkiye’nin çeşitli kentlerinden belediye başkanları katıldı.
Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan törende konuşan Tüfenkci, yerel yönetimlerin millete hizmetin ilk basamağı olduğunu söyledi.
Tüfenkci, “Milletin ne istediğini ve beklediğini en iyi yerel yöneticiler bilir. Onlar halkla seçimden seçime değildir. Her sorunu olan önce belediye kapısına gelir. Belediyecilik her daim vatandaşların sorunları ile hemhal olmak demektir. Yerel yönetimleri güçlendirmek vasıtası ile kaynaklarımızı en verimli şekilde kullanıyoruz. Böylece hizmet en kısa zamanda vatandaşa dönüyor” dedi.
2017 yılının Türkiye için kazanımlarla dolu bir yıl olduğunu kaydeden Tüfenkci, “Türkiye kaynaklarını yine bu millet için kullandı. Kötü ve karamsar senaryoların hepsi yazanın elinde kaldı. Türkiye yeni bir sisteme kavuştu. Hain darbe girişimine rağmen Türkiye 2017 yılına güçlü başladı. İnşallah 2018 yılı 2017 yılından daha güzel olacak. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. 2018 yılında daha fazla istihdam sağlanacağına, faizin düşeceği bir yıl olacağına inanıyoruz. Tökezlemeden dünyanın en önemli projelerini hayata geçireceğiz. Şuanda dünyadaki 10 büyük projenin 6’sı Türkiye’de yapıldı ve yapılmaya devam ediyor. Onun için 2018 yılında daha ümitle giriyoruz. Sizlerde millete hizmete devam edin” şeklinde konuştu.
Bakan Tüfenkci, Bingöl Belediye Başkanı Yücel Barakazi’nin de aralarında bulunduğu belediye başkanlarına plaket takdim etti.
BARAKAZİ: “BİNGÖL İÇİN ÇALIŞIYORUZ”
Ödül töreninin ardından yazılı açıklama yapan Bingöl Belediye Başkanı Barakazi, Kültür Mahallesi’nde uygulanan 2. Etap Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Projesi’nin yerel yönetim ödüllerinde kentsel dönüşüm projesi ödülüne layık görüldüğünü anımsattı.
Kentsel dönüşüm projesiyle Bingöl’ün çehresinin değişeceğini kaydeden Barakazi, şunları söyledi: “1971 yılında yapılan ve artık kullanılamaz hale gelen konutları yıkarak, kentimizin imajına yakışır konutlar inşa edeceğiz. Hak sahiplerimizin büyük çoğunluğu tapu devri işlemlerini tamamladı. Bu kapsamda kira yardımları da başladı. Bütün hak sahiplerimizin tapu devri işlemleri bittikten sonra yapım etabına başlayacağız. Göreve geldiğimiz günden bu güne Bingöl’e hizmet için çalışıyoruz. Hayata geçirdiğimiz projelerin yanı sıra planladığımız projeleri de hayata geçirmek için çabalıyoruz. Ödül töreninde emek sarf eden herkese canı gönülden teşekkür ediyorum. Bingöl halkı adına aldığımız bu ödül, hizmet yolunda bize moral ve motivasyon katacaktır.”
Haber Merkezi

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat