beylikdüzü escort bayan

SON DAKİKA

42 Öğrenci Palu ve Harput Kalelerini Gezdi

Bu haber 19 Aralık 2017 - 19:49 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü’nce düzenlenen gezi programı kapsamında 42 öğrenci, Palu ve Harput kalelerini gezdi.
Bingöl’de, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığınca “Sosyal ve Ekonomik Destek Hizmetinin Etkinliğinin Artırılması” programı kapsamında etkinlikler il dışı gezisi ile devam etti.
Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından organize edilen İl Dışı gezisi olarak bir günlük Elâzığ İlinin Palu İlçesinde bulunan Palu Kalesi gezisi ve Merkezde bulunan Harput kalesi gezileri düzenlendi.
42 Çocuğun katıldığı etkinlikte çocuklara, yapıların kültürel zenginliği ve tarihteki önemleri hakkında bilgi verildi ardından Elazığ merkezinde şehir turu yapıldı, çeşitli faaliyetler ile etkinlik tamamlandı.
Haber Merkezi

Sertaç Dilda - Mala Me Sertaç Dilda - Buke Sertaç Dilda - Reşe Ez Brindar Mame (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Reşe (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Kurdish Mashup Sertaç Dilda - feat Deniz Sarıca-Sevin Gayrı Sertaç Dilda - Welate Gurbete Sertaç Dilda - Bunca Gamı Bunca Derdi Sertaç Dilda - Welate Gurbete (Remix) Sertaç Dilda - Yalan Dünya

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat