SON DAKİKA

TEMA Doğa Eğitimleri Başladı

Bu haber 14 Aralık 2017 - 13:07 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl TEMA Vakfı İl temsilciliği Okul eğitim çalışmalarını başlattı.
Milli Eğitim Bakanlığı ve TEMA vakfı arasında Türkiye geneli 81 ilde uygulanan okul eğitim programları çerçevesinde Bingöl ilinde 8 sınıf seçilerek uygulama çalışmaları başlatıldı.
Bingöl Fen lisesi, Bingöl Mevlana Anadolu lisesi, Cumhuriyet ilköğretim okulu, Güner Orbay Ortaokulu, Mustafa Kemal Paşa İlköğretim okulunda uygulanacak eğitim programları hazırlanan müfredat ve içerikler ile birlikte eğitim materyalleri okullara teslim edildi.
1 yıl boyunca uygulanan eğitim programları ile doğa eğitimleri teorik ve uygulamalı olarak öğretmenler nezaretinde gerçekleştirilecek.
Bu yıl 8 ayrı sınıfa uygulanacak program ile minik TEMA, Yavru TEMA, Ortaokul ve Lise TEMA programları ile doğa eğitimleri devam edecek.
Kuruluşundan beri Kamu yararına çalışan TEMA Vakfı ,Bu eğitimlerin müfredat ile desteklenmesi, teorik ve uygulama eğitimler ile öğrencilerden yerellerine katkı, sevgi ve bilgi olarak dönüşümünün sağlanması hedefleniyor.
Eğitimler kapsamında doğayı tanıma, su döngüsü, geri dönüşüm, ağaçlandırma, kuş gözleme, toprak günleri, geçmişten geleceğe miras konuları hem teorik hemde uygulamalı olarak verilecek.
Haber Merkezi

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat