SON DAKİKA

Bingöl En Fazla İstihdam Sağlayan 3. İl Oldu!

Bu haber 14 Aralık 2017 - 19:23 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl Valisi Ali Mantı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ev sahipliğinde Beştepe’de gerçekleştirilen İstihdam Şurası ve Milli İstihdam Seferberliği Ödül Törenine katıldı. Vali Mantı, en fazla istihdam sağlayarak 3’üncü İl olan Bingöl adına Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan ödül aldı.
Çok sayıda şirket ve kuruluşun istihdama yaptıkları katkılardan dolayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başkanlığında, Cumhurbaşkanlığı külliyesi Beştepe Millet Kongre ve Kültür Merkezi’nde ‘İstihdam Şurası ve İstihdam Seferberliği Ödül Töreni’ düzenlendi.
Programa Bingöl adına Vali Ali Mantı ve Bingöl Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mahmut Ayas katılırken, programda Milli İstihdam Seferberliği kapsamında en fazla istihdam sağlayan şirket ve illere ödülleri verildi.
Firma başına istihdamını en fazla artıran iller Ardahan, Bayburt, Bingöl, Tunceli ve Muş olurken, Türkiye genelinde istihdamını en fazla artıran iller İstanbul, Antalya, Ankara, İzmir ve Muğla olarak sıralandı.
İl ve Şirket temsilcilerine ödüllerini Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım takdim etti. Firma başına istihdamını en fazla artırarak 3’üncü İl olan Bingöl’ün ödülünü, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Vali Ali Mantı’ya verdi.
Haber Merkezi

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat