beylikdüzü escort bayan

SON DAKİKA

Trafik Kazasında Yaşamını Yitirdi

Bu haber 13 Aralık 2017 - 22:36 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl’ün Sancak beldesine bağlı Ahmet Yesevi Ortaokulunda Memur olarak görev yapan Mehmet Gezen’in elim bir trafik kazası sonucu yaşamını yitirdiği öğrenildi.
Diyarbakır nüfusuna kayıtlı olduğu öğrenilen merhum Mehmet Gezen’in cenazesinin memleketinde defnedildiği öğrenildi. Bingöl İl Milli Eğitim Müdürü Kadri Engin ve beraberindekilerinde merhumun Diyarbakır’daki baba ocağında kurulan taziyeye giderek acılı aileye başsağlığı dilediği öğrenildi.
Bingöl Milli Eğitim Müdürlüğünden yapılan açıklamada, “Bingöl İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve eğitim çalışanları olarak merhum Mehmet Gezen’e Allah’tan rahmet, kederli ailelerine ve eğitim camiasına başsağlığı diler, duyarlılık ve yardımlarından dolayı Jandarma teşkilatımıza, Sancak Belediyesine ve halkına teşekkür ederiz.” denildi.
Ahmet Üstün/Bingöl Net

Sertaç Dilda - Mala Me Sertaç Dilda - Buke Sertaç Dilda - Reşe Ez Brindar Mame (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Reşe (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Kurdish Mashup Sertaç Dilda - feat Deniz Sarıca-Sevin Gayrı Sertaç Dilda - Welate Gurbete Sertaç Dilda - Bunca Gamı Bunca Derdi Sertaç Dilda - Welate Gurbete (Remix) Sertaç Dilda - Yalan Dünya

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat