SON DAKİKA

Bingöl Adliye Sarayı Tam Not Aldı

Bu haber 13 Aralık 2017 - 11:08 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl Adliye Sarayına, tüm engel gruplarının erişimine uygun olduğu için Bingöl Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından Erişilebilirlik Belgesi Verildi.
Bingöl Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünden yapılan açıklamada, “İlimizde kamu kurum ve kuruluşlar, açık alan ve toplu taşıma araçlarını denetleyen Erişilebilirlik Komisyonu denetimlerine ara vermeden devam ediyor. Engellilerimizin toplumsal hayata aktif olarak katılmalarını sağlamak amacıyla denetimlerini sürdüren komisyonumuz eksiklikleri olan kurumlara eksikliklerini bildirerek kurumlara ayrıca rehberlik hizmeti de sunuyor. Denetim sırasında tüm engel guruplarının erişimine uygun olduğu belirlenen Bingöl Adliye Sarayı’na İl Müdürümüz Mehmet Emin Çakan tarafından erişilebilirlik belgesi verildi” denildi.
Engelli bireylerin kamu kurum ve kuruluşlarına giderken hiç bir zorluk ile karşılaşmadan bu kurumlara erişimini sağlamayı amaçlayan uygulamadan, Bingöl’deki kurumlar arasından Bingöl Adliye Sarayı tam puan alarak erişebilirlik belgesi aldı. Diğer kurumların da Bingöl Adliye Sarayını örnek almaları engelli bireylerin sosyal yaşama katılımı açısından oldukça önemli.
Ahmet Üstün/Bingöl Net

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat