SON DAKİKA

’12.12. Dünya Bingöllüler Günü’ Kutlandı

Bu haber 13 Aralık 2017 - 18:56 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl’de ilk olarak 12 Aralık 2012 tarihinde kutlanmaya başlanan ‘Dünya Bingöllüler Günü’ bu yılda düzenlenen çeşitli etkinlikler ile kutlandı.
Bingöl Belediyesi Kültür merkezinde düzenlenen gecede, Zazaca türküler söylenip, tiyatro oyunları sahnelendi. Renkli görüntülere sahne olan gecede etkinliğe katılanlara, yöresel yemekler ikram edildi.
Gecede konuşan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz şunları söyledi:
‘Sosyal ve kültürel çeşitlilik çok önemlidir. Bu açıdan belediyemiz son dönemlerde çok güzel faaliyetler düzenliyor. Bir taraftan valiliğimiz, bir taraftan üniversite ve bir taraftan da belediyemiz Bingöl’ün hayatını çok daha renkli bir hale getiriyor. Bunların artarak devam etmesini diliyoruz.
12’inci ayın 12’inci günü, plakası 12 olan Bingöl için özel bir gün. Her sene ayın bugünlerinde Bingöl’ü konuştuğumuz, Bingöl’le ilgili sosyal kültürel faaliyetler yaptığımız bir gün olsun istiyoruz’ dedi.
’12.12. Dünya Bingöllüler Günü’ programına Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Milletvekilimiz Enver Fehmioğlu, Kalkınma Bakan Yardımcısı Yusuf Coşkun, Vali Ali Mantı, Belediye Başkanı Yücel Barakazi, Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Bektaş, Vali Yardımcısı Cevat Gün, kurum müdürleri ve vatandaşlar katıldı.
Program farklı kültürel etkinliklerin ardından sona erdi.
Haber Merkezi

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat