SON DAKİKA

Barakazi'den O Yol ile İlgili Açıklama Geldi

Bu haber 11 Aralık 2017 - 15:51 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Kısa sürede oluşan tahribatlardan dolayı tartışma konusu olan yol hakkında Bingöl Belediye Başkanı Yücel Barakazi açıklama yaptı. Yapılan açıklamada, yolun geçici kabulünün yapılmadığı ve köprüye giden yolun yeniden asfaltlanmak üzere trafiğe kapatıldığı belirtildi.
Bingöl Belediye Başkanı Yücel Barakazi, Geçen Nisan ayında yaşanan sel felaketi sonrası sonucu yıkılan ve Bingöl Belediyesinin girişimleri sonucunda AFAD’tan alınan ödenekle ihale edilip, yapımı tamamlanarak ulaşıma açılan Abdullah Bazencir Köprüsü’ne giden yolda yaşanan tahribata ilişkin açıklama yaptı.
“GEÇİCİ KABULÜNÜ YAPMADIK”
Şehir merkezi ile Karşıyaka Mahallesini birbirine bağlayan Abdullah Bazencir Köprüsü’ndeki asfaltın kısa sürede bozulduğunu ifade eden Barakazi, “Köprü yapımı tamamlandıktan sonra Bahçelievler Mahallesi’nden Karşıyaka’ya giden yoldaki parke taşları sökülerek asfalt yapıldı. Çalışmalar tamamlandıktan sonra incelemelerde bulunduk ve asfaltta aşınmaların olduğunu fark ettik. İlgili çalışanlarımız tutanaklarını tutarken, bizde yetkili firmayla görüştük. Bu süreçte kent trafiğini rahatlatmak adına köprümüzü trafiğe açtık. Firmayla yaptığımız görüşmelerde yolun yeniden asfaltlanması gerektiğini belirttik. Bu süreçte geçici kabulü yapmayıp, firmaya ödeme yapmadık. Asfalt çalışması tamamlandıktan sonra tekrar kontrolleri yapılacak aksi bir durum yaşanmazsa kabulünü yapacağız” dedi.
Köprüde asfalt çalışması öncesi hazırlıkların tamamlandığını ifade eden Barakazi, şunları söyledi: “Abdullah Bazencir köprüsü çift taraflı olmak üzere trafiğe kapatıldı. Köprüye giden yol ile Aşağı Çarşı’dan gelen bağlantı yolu yeniden asfaltlanacak. Yüklenici firma çalışmaları biran önce tamamlamak için hızlı bir şekilde çalışacak. Hemşehrilerimizin, trafikte yaşanılacak geçici sıkışıklıktan dolayı hassasiyet ve duyarlılık göstereceğine olan inancımız tamdır.”
Haber Merkezi
Konuyla ilgili daha önce yaptığımız haberler:
O YOLUN ASFALTI YENİLENİYOR
YOL YENİ VAZİYET ESKİ!
YUKARI KÖPRÜ DE TRAFİĞE AÇILDI: İŞTE YENİ ADI

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat