beylikdüzü escort bayan

SON DAKİKA

Av. Cengiz Kurtaran'da Adaylığını Açıkladı

Bu haber 11 Aralık 2017 - 19:24 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Avukat Cengiz Kurtaran AK Parti Bingöl İl Başkanı adayı oldu. Kurtaran, “Bingöl’ü daha yaşanabilir bir il yapmak adına çıktığım bu yolda, tek derdim Bingöl olacak” dedi.
AK Parti İl Başkanı Yılmaz Seven’in görevden alınmasından sonra göreve talip olanlar aday adaylıklarını açıklamaya başladı. Bingöl’ün en genç avukatlarından Cengiz Kurtaran, AK Parti Bingöl Adayı oldu.
Kurtaran, “Bu kutlu dava yolunda partimize hizmet eden herkesi kucaklayıcı bir anlayışla, adamcılık, ayrımcılık ve bölgecilikten kaçınarak birleştirici bir tutum sergileyeceğime kimsenin şüphesi olmasın. ‘Gençlere siyasette yer vermek, ustalığın şiarındandır’ sözü ile bizlere öncü olan liderimizin yolundan gitmeye ve Allah’ın izniyle memleketimize, milletimize, ümmete hizmet etmeye hazırım” dedi.
Bingöl’ün siyasetine farklı bir anlayış getireceğini belirten Kurtaran, Bingöl’de siyaseti sadece kurumları ziyaret etmek yerine ya da koltuklarda oturmak yerine Bingöl’ün her ilçesini, her sokağını gezip oradaki vatandaşlarla bir araya gelmek onların sıkıntılarını dinlemek ve çözüme kavuşturmak ana hedefim olacaktır. Bingöl’de istihdama yönelik çalışmalarda öncü olup Bingöl’de işsizliği azaltmanın çalışması ve gayesi içinde olacağım. Gençlik buluşmaları ile gençlerimizi dinleyip istek ve taleplerini yerine getirmek için çaba sarf edeceğim. Genel olarak Bingöl’ü daha yaşanılabilir bir il yapmak için çaba sarf edeceğim” dedi.
Haber Merkezi

Sertaç Dilda - Mala Me Sertaç Dilda - Buke Sertaç Dilda - Reşe Ez Brindar Mame (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Reşe (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Kurdish Mashup Sertaç Dilda - feat Deniz Sarıca-Sevin Gayrı Sertaç Dilda - Welate Gurbete Sertaç Dilda - Bunca Gamı Bunca Derdi Sertaç Dilda - Welate Gurbete (Remix) Sertaç Dilda - Yalan Dünya

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat