beylikdüzü escort bayan

SON DAKİKA

Öğrenciler Elazığ Ruh Sağlığı Hastanesini Ziyaret Etti

Bu haber 10 Aralık 2017 - 11:57 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl Üniversitesi Psikoloji Bölümü Öğrencileri Elazığ Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesini Ziyaret Etti.
Bingöl Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Psikoloji Bölümü öğrencileri “Adli Psikoloji” dersi kapsamında Elazığ Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesine ziyaret düzenledi. Yapılan ziyarette hastane Psikologları ile görüşen öğrenciler, Psikologların hastane ortamında yaptıkları uygulamaları yerinde görme fırsatı buldular.
Psikologların çalıştıkları hasta profilleri, bu hastalara uygulanan test ve ölçekler ile yapılan görüşmeler hakkında bilgi alan öğrenciler daha sonra Psikologlar eşliğinde hastane birimlerini gezdiler.

Madde bağımlılarının tedavi görmekte olduğu AMATEM, yatılı tedavi uygulanan psikoz ve nevroz klinikleri ile Türkiye’de ilk olma özelliği bulunan Korumalı Evleri ziyaret eden öğrenciler, psikiyatri kliniklerinde çalışma ortamını gözlemlemiş oldular.
Haber Merkezi

Sertaç Dilda - Mala Me Sertaç Dilda - Buke Sertaç Dilda - Reşe Ez Brindar Mame (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Reşe (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Kurdish Mashup Sertaç Dilda - feat Deniz Sarıca-Sevin Gayrı Sertaç Dilda - Welate Gurbete Sertaç Dilda - Bunca Gamı Bunca Derdi Sertaç Dilda - Welate Gurbete (Remix) Sertaç Dilda - Yalan Dünya

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat