SON DAKİKA

Özel Çocuklara Anlamlı Ziyaret

Bu haber 09 Aralık 2017 - 20:32 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hakan Olgun, Felsefe Bölüm Başkanı Yrd. Doç. Dr. Hüseyin Çaldak ve üniversite öğrencilerinden oluşan bir heyet, Özel Eğitim İş ve Uygulama Merkezi Müdürlüğünü ziyaret ederek, burada eğitim gören özel öğrencilerle güzel saatler geçirdi.
Bingöl Üniversitesi, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü Münasebetiyle Bingöl’de Milli Eğitim Bakanlığına bağlı Özel Eğitim İş ve Uygulama Merkezi Müdürlüğünü ziyaret etti. Bingöl Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hakan Olgun, Felsefe Bölüm Başkanı Yrd. Doç. Dr. Hüseyin Çaldak, akademisyen ve öğrencilerden oluşan heyet, güzel ve anlamlı bir ziyaret gerçekleştirdi. Okul Müdürü Mehmet Tokuş tarafından karşılanan Prof. Dr. Olgun ve beraberindekiler, özel öğrencileri eğitim gördüğü sınıfları ve uygulama alanlarını yerinde görüp, öğrencilerin merkezde geçirdikleri zaman ortak oldular.
Ziyaret ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Prof. Dr. Olgun, “Bugün özel bir okulumuzun en özel öğrencilerini ziyaret ettik. Okul Müdürümüz Mehmet Tokuş Beyin ev sahipliğinde fedakar ve idealist öğretmenlerimizi ziyaret ettik. Özel durumları nedeniyle özel bir eğitim uygulanan çocuklarımızın emin ellerde eğitildiklerini gördük. Bir toplumun medeniyet düzeyi, o toplumun hastalarının, yaşlı ve çocuklarının korunup kollama yeteneği ile yükselir. Özel Eğitim İş ve Uygulama Merkezi Müdürlüğümüzde bunun böyle olduğunu gördük. Başta müdürümüz olmak üzere öğretmen ve yavrularımıza başarı dilerken, onlara yalnız değilsiniz demek istiyorum” şeklinde duygularını dile getirdi.
Haber Merkezi

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat