SON DAKİKA

Genç Belediye Başkanı Öğrencilerle Bir Araya Geldi

Bu haber 09 Aralık 2017 - 13:08 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Genç Belediye Başkanı M. Hadi Topraktan, Bingöl Üniversitesi Genç Meslek Yüksek Okulu tarafından düzenlenen “Genç Belediye Başkanı M. Hadi Topraktan Genç MYO Öğrencileriyle Buluşuyor” etkinliğinde bir araya geldi.
Etkinlikte ilk olarak öğrencilere kendisini tanıtarak, Genç Belediyesi’nin yetki ve görev alanları ile ilgili öğrencilere bilgi veren Başkan Topraktan, göreve geldikleri zamandan bu zamana kadar yaptıkları çalışmalar hakkında da öğrencilere bilgiler aktardı.

Buluşma etkinliğinde Meslek Yüksekokul öğrencileri Başkan Topraktan’a ulaşım ile ilgili yaşadıkları sıkıntıları, Genç ilçesinde sosyal aktiviteler konusundaki eksiklikler ve boş zamanlarını değerlendirebilecekleri alanların az oluşu ile ilgili sorular sordular. Belediye Başkanı sorunlar hakkında notlarını alarak gerekli işlemlerin yapılacağını ifade etti.
Program sonunda Genç Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Rıdvan Polat, Belediye Başkanı M. Hadi Topraktan’a katılımından ve desteğinden dolayı teşekkür ederek, mevcut programlar ile açılması planlanan programlar hakkında bilgi verdi.
Buluşma etkinliği programına akademik ve idari personel ile öğrenciler katıldı.
Haber Merkezi

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat