beylikdüzü escort bayan

SON DAKİKA

Yol Yeni Vaziyet Eski!

Bu haber 07 Aralık 2017 - 16:54 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl’de sıcak asfalt dökülerek yeniden yapılan yol, yağan ilk yağmur ile patates tarlasına döndü. Durumu gören vatandaşlar, “yol yeni vaziyet eski!” yorumunda bulundular.
Selin yıktığı köprünün yeniden yapılması ile birlikte Karşıyaka Mahallesi ile Bahçelievler Mahallesini birbirine bağlayan yoldaki parke taşları sökülerek yerine asfalt dökülmüştü.
Geçen gün yeniden trafiğe açılan Abdullah Bazencir Köprüsü ile birlikte söz konusu yol da kullanıma açılmıştı. Sıcak asfalt döküldüğü söylenen yolun, yağan ilk yağmur ile patates tarlasına döndüğü görüldü.
Bu durumu gören vatandaşlar duruma tepki gösterirken, yolu yapan firmanın duyarsızlığı ve yapılan işe onay veren yetkililerin içine düştüğü gaflete dikkat çektiler.
Ahmet Üstün/Bingöl Net

Sertaç Dilda - Mala Me Sertaç Dilda - Buke Sertaç Dilda - Reşe Ez Brindar Mame (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Reşe (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Kurdish Mashup Sertaç Dilda - feat Deniz Sarıca-Sevin Gayrı Sertaç Dilda - Welate Gurbete Sertaç Dilda - Bunca Gamı Bunca Derdi Sertaç Dilda - Welate Gurbete (Remix) Sertaç Dilda - Yalan Dünya

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat