SON DAKİKA

Üniversite'de Deney Hayvanları Eğitimi Kursu Açılacak

Bu haber 07 Aralık 2017 - 12:14 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi Müdürlüğü (BÜSEM) tarafından “Deney Hayvanları Kullanım Sertifikası Eğitimi” kursu açılacak.  

Bingöl Üniversitesi tarafından “Deney Hayvanları Kullanım Sertifikası Eğitimi” kursu açılacak. Ziraat fakültesi konferans salonunda verilecek olan Deney Hayvanları Kullanım Sertifikası eğitiminde; Deney hayvanları hakkında ayrıntılı bilgi verilecek. 29.12.2017 tarihine kadar başvuruları alınacak olan kurs, 02.01.2018 tarihinde başlayacak ve 12.01.2018 tarihine kadar sürecek.  

Bingöl Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi Müdürlüğü (BÜSEM) tarafından yapılan açıklamada şunlar kaydedildi; “Deney Hayvanları Kullanım Sertifikası Eğitimi kursuna başvurmak isteyenler, Bingöl Üniversitesi rektörlük Binası 1. Kat’ta bulunan BÜSEM birimine kayıt yapabilirler. 29 Aralık 2017 Tarihine kadar kayıtlar alınacaktır. 02 Ocak 2018-12 Ocak 2018 tarihleri arasında teorik ve uygulamalı eğitimler verilecektir. Eğitimlerden sonra kursiyerlere Bingöl Üniversitesi onaylı sertifika verilecektir.”

Haber Merkezi

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat