SON DAKİKA

Bingöl Üniversitesine 6 Öğretim Elemanı Alınacak

Bu haber 07 Aralık 2017 - 17:49 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl Üniversitesine 4 Araştırma Görevlisi ve 2 Öğretim Görevlisi olmak üzere toplam 6 öğretim elemanı alınacak.
Yükseköğretim Kurulu (YÖK) sayfasında yer alan ilana göre Bingöl Üniversitesi’ne 4 araştırma görevlisi ve 2 öğretim görevlisi alınacak. Bingöl Üniversitesine alınacak 4 araştırma görevlisi Diş Hekimliği Fakültesine alınacak. Öğretim görevlilerinden biri Genç Meslek Yüksek okuluna, diğeri ise Teknik Bilimler Meslek yüksek okuluna alınacak.
Diş Hekimliği Fakültesine alınacak 4 araştırma görevlisi için aranan şartlar; Diş Hekimliği Fakültesi mezunu olup ALES’ten en az 70, Yabancı Dil Sınavlarından da en az 50 puan almış olmak.
Genç Meslek Yüksek okulu Mülkiyet Koruma ve Güvenlik Bölümü Sivil Savunma ve İtfaiyecilik Programına alınacak öğretim görevlisinde aranan şart; Acil Yardım ve Afet Yönetimi Bölümü Lisans mezunu olup Lisans mezuniyeti sonrası alanında en az 3 yıl deneyime sahip olmak. ALES’ten en az 70 puan almış olmak.
Bingöl Teknik Bilimler Meslek Yüksek okulu Elektrik ve Enerji Bölümü Elektrik Programına alınacak öğretim görevlisinde aranacak şart; Elektrik Mühendisliği veya Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü Lisans mezunu olup alanında Yüksek Lisans yapmış olmak. ALES’ten en az 70 puan almış olmak.
Kadrolara başvurular 6 Aralık’ta başlamış olup 15 gün boyunca devam edecek. İlgili kadrolara başvurmak isteyen adaylar 20 Aralık’a kadar istenen belgeler ile birlikte, Bingöl Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı/Selahaddin-i Eyyubi Mah. Aydınlık Cad. No: 1 Posta Kodu: 12000  Bingöl/TÜRKİYE adresine şahsen yada posta yolu ile başvuru yapabilirler.
Başvuruda İstenen Belgeler:
1-      Adayın başvuracağı Fakülte/MYO/Y.Okulu’nu, kişisel yazışma adresini ve telefon numaralarını belirten dilekçesi,  (http://www.bingol.edu.tr/tr/idari/daire-baskanliklari/personel-daire-baskanligi/dokumanlar  adresinden Öğretim Elemanı İlanına Başvuru Formu)
2-      Özgeçmiş,
3-      Erkek adaylar için askerlikle ilgili terhis, tecil veya muaf olduğunu belirten belge
4-      Lisans, Yüksek Lisans ve Doktora mezuniyet belgelerinin fotokopisi  (Yurtdışından alınan diplomaların Üniversitelerarası Kuruldan denkliğinin onaylanmış olması gerekmektedir.)
5-      Lisans, Yüksek Lisans ve Doktora transkript fotokopileri,
6-      ALES Belgesi,
7-      Yabancı Dil Belgesinin fotokopisi (KPDS, ÜDS veya muadili),
8-      Nüfus Cüzdanı Fotokopisi,
9-      Fotoğraf (1 adet)
10-    Onaylı Hizmet Belgesi (Kamu kurumunda görev yapmış adaylar için)
Ahmet Üstün/Bingöl Net

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat