beylikdüzü escort bayan

SON DAKİKA

Ulus Yurtsever'in 2. Klibi Yayınlandı

Bu haber 02 Aralık 2017 - 10:52 'de eklendi ve kez görüntülendi.

1971 Bingöl doğumlu ses sanatçısı Ulus Yurtsever ilk klibi ‘Yaban Gülü’nün ardından ikinci albümü ‘Rodos Semahı’nın çekimlerini başarıyla tamamladı.
İlk single çalışması “Yaban Gülü” ile kısa sürede dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Ulus Yurtsever, yeni single çalışması “Rodos Semahı” klibinin çekimlerini tamamladı. Yurtsever’in, Tanju Duman Müzik Medya etiketi taşıyan ve müzik yönetmenliğini Sinan Öztürk’ün üstlendiği yeni klibi ulusal kanallar ve sosyal medyada yayınlanmaya başlandı.
Hayranlarına müjde verdi
Kısa sürede büyük çıkış sağlamayı başaran sanatçı hayranlarıyla yeni albüm müjdesini de paylaştı. İpeksi sesi ve yüksek performansıyla kendisinden bahsettirmeye devam ettireceğe benzeyen Yurtsever, sözü ve müziği kendisine ait olan ‘Eskiciyim’ isimli parçanın da içerisinde yer alan 8 farklı eserden oluşacak olan ‘Eskiciyim’ isimli albümünün çalışmalarına başladığını duyurdu.

Sertaç Dilda - Mala Me Sertaç Dilda - Buke Sertaç Dilda - Reşe Ez Brindar Mame (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Reşe (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Kurdish Mashup Sertaç Dilda - feat Deniz Sarıca-Sevin Gayrı Sertaç Dilda - Welate Gurbete Sertaç Dilda - Bunca Gamı Bunca Derdi Sertaç Dilda - Welate Gurbete (Remix) Sertaç Dilda - Yalan Dünya

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat