beylikdüzü escort bayan

SON DAKİKA

İş Güvenliği Uzmanlığı Kursu Açılacak

Bu haber 02 Aralık 2017 - 12:40 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi Müdürlüğü (BÜSEM) tarafından (C) Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı kursu açılacak.  5 Ocak’a kadar başvuruların yapılabileceği kurs, 18 Ocak’ta uzaktan eğitim ile başlayacak. Kurs ücreti ise 1250 TL olarak açıklandı.
Bingöl Üniversitesinde tarafından (C) Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı kursu açılacak. BÜSEM tarafından düzenlenecek olan kursa mühendisler, mimarlar, teknik öğretmenler, Fen veya Fen Edebiyat Fakültelerinin biyoloji, fizik ve kimya bölümlerinden lisans düzeyinde mezun olanlar ile MYO İş Sağlığı ve Güvenliği Programı mezunları başvurabilecek.
Kurstaki eğitim programları, 90 saat uzaktan eğitim, 90 saat yüz yüze eğitim ve 40 saat uygulama eğitimi (staj) olmak üzere toplamda 220 saatten oluşuyor.
Kursa katılım için gerekli belgeler şöyle sıralandı:
1- Lisans diploması veya geçici mezuniyet belgesinin aslı veya onaylı fotokopisi (Aslı getirilmesi halinde Kurumumuzca “Aslı Gibidir” yapılacaktır.)
2- Nüfus cüzdan fotokopisi
3- Başvuru formu
Müracaatlar, Rektörlük Binası 1. Katta bulunan BÜSEM’e yapılabilecek.
Ahmet Üstün/Bingöl Net

Sertaç Dilda - Mala Me Sertaç Dilda - Buke Sertaç Dilda - Reşe Ez Brindar Mame (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Reşe (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Kurdish Mashup Sertaç Dilda - feat Deniz Sarıca-Sevin Gayrı Sertaç Dilda - Welate Gurbete Sertaç Dilda - Bunca Gamı Bunca Derdi Sertaç Dilda - Welate Gurbete (Remix) Sertaç Dilda - Yalan Dünya

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat