SON DAKİKA

Vali Mantı'dan Mevlit Kandili Mesajı

Bu haber 29 Kasım 2017 - 11:22 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl Valisi Ali Mantı Mevlit Kandili Dolayısıyla Bir Mesaj Yayınladı. İşte Vali Mantı’nın O Mesajı:
“Âlemlere rahmet olarak gönderilen, bizler için kendisinde sonsuz örneklikler bulunan, güzel ahlakın tamamlayıcısı, nübüvvet zincirinin son halkası Peygamber Efendimizin dünyayı teşriflerini bir kez daha idrak etmiş bulunuyoruz. Ahlak, adalet, bilgi, sevgi, barış, merhamet, dostluk ve arkadaşlık gibi konulardaki eşsiz rehberliği ile o tüm insanlığa bir ışık ve umut olmuştur.
Bu vesileyle onun mübarek misyonunu ve kusursuz kulluğunu yeniden düşünmeli ve anlamaya çalışmalıyız. Vahyin dirilten mesajını bizlere ulaştırmak için verdiği muhteşem mücadeleyi, çektiği tarifsiz sıkıntıları yeniden okumalı ve değerlendirmeliyiz.
Peygamberi hatırlama üzerinden kendimize dönük sorgulamalar yapmalıyız. Maneviyatımızı, birlik ve berberliğimizi, yardımlaşma ve dayanışmamızı risalet kurumu dolayımında yeniden gözden geçirmeliyiz. Bu vesileyle duygu ve düşüncelerimizi, davranışlarımızı, bireysel ve toplumsal hayatımızı gözden geçirmeli, kendimize çeki düzen vermeli, peygamberimizi en büyük ümit olarak görüp hakikate dair dair tezlerimizi güncellemeliyiz.
Peygamber Efendimizin doğum yıl dönümü olan Mevlid Kandili’nin, başta Bingöllü Hemşerilerim olmak üzere bütün Müslüman Âlemi için hayırlara vesile olmasını, Ülkemize milletimize ve bütün insanlığa barış, huzur ve saadet getirmesini temenni ederim.”
Haber Merkezi

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat