SON DAKİKA

İl Öğrenci Meclis Başkanlığı Seçimi Yapıldı

Bu haber 28 Kasım 2017 - 22:18 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Milli Eğitim Bakanlığınca başlatılan, “Demokrasi Eğitimi ve Okul Meclisi Projesi” kapsamında, Bingöl’de İl Öğrenci Meclis Başkanlığı seçimi yapıldı.
İMKB Mustafa Kemal Paşa İlkokulu Konferans Salonu´nda düzenlenen, il merkezi ve ilçelerden 6 öğrencinin aday olduğu seçimde adaylar projelerini anlatmak için konuşma yaptı.
30 öğrencinin katıldığı oylamada, 10 oy alan Bingöl Güzel Sanatlar Lisesi öğrencisi Zeynel Abidin Koç Bingöl İl Öğrenci Meclisi Başkanı seçildi. Koç, kendisine destek veren öğrenci arkadaşlarına teşekkür ederek, Ankara´da Bingöl’ü en iyi şekilde temsil edeceğini belirtti.
İl Müdürü Engin burada yaptığı konuşmada, Öğrenci Meclisi seçimleriyle demokrasinin güçlenmesi, oy kullanma bilincinin gelişmesi ve katılımcılık ruhunun aşılanmasının amaçlandığını söyledi. Seçilen öğrencinin hem okulunu hem de ili temsil edeceğini kaydeden Engin, “İl öğrenci temsilcisi seçimini kazanan başkan ve üye üç öğrencimizi gösterdikleri performans ve başarılarından ötürü tebrik ediyor, ilimize hayırlı olmasını diliyorum.” diye konuştu.
Engin, İl Öğrenci Meclis Başkanı seçilen Zeynel Abidin Koç’u kutlayarak, Türkiye Öğrenci Meclisi’nde Bingöl’ü başarıyla temsil etmesini diledi.
Haber Merkezi

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat