beylikdüzü escort bayan

SON DAKİKA

Ak Parti Bingöl İl Başkanı İstifa Etti!

Bu haber 28 Kasım 2017 - 18:57 'de eklendi ve kez görüntülendi.

AK Parti Bingöl İl Başkanlığını sürdüren Avukat Yılmaz Seven’in, partisinin genel merkezine istifasını sunduğu öğrenildi.
Türkiye geneli yenilenme yoluna giden Ak Parti, ilk olarak Büyükşehir belediyelerinden bazılarının istifasını istemişti. Belediyelerden sonra il yönetimlerinde de değişiklik sinyali veren parti yönetimi bu kapsamda bazı illerin başkanlarından istifa etmelerini talep etmişti.
Bugün Bingöl’de flaş bir gelişme yaşandı. Ak Parti teşkilatı Bingöl İl Başkanlığı görevini sürdüren Avukat Yılmaz Seven’in istifasını istedi. Seven’in istifa dilekçesini genel merkeze sunmak için Ankara’ya gittiği öğrenildi.
Öte yandan Ak Parti Bingöl İl Başkanlığına kimin getirileceği hakkında herhangi bir açıklama yapılmadı. Seven’in yerine geçici bir başkanın atanacağı ve İl başkanları kongresinde Ak Parti’yi 2019’a taşıyacak yeni başkanın belirleneceği söyleniyor.
Ahmet Üstün/Bingöl Net

Sertaç Dilda - Mala Me Sertaç Dilda - Buke Sertaç Dilda - Reşe Ez Brindar Mame (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Reşe (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Kurdish Mashup Sertaç Dilda - feat Deniz Sarıca-Sevin Gayrı Sertaç Dilda - Welate Gurbete Sertaç Dilda - Bunca Gamı Bunca Derdi Sertaç Dilda - Welate Gurbete (Remix) Sertaç Dilda - Yalan Dünya

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat