beylikdüzü escort bayan

SON DAKİKA

Adaklı-Kiğı Kırsalında PKK'ya Operasyon Yapıldı

Bu haber 26 Kasım 2017 - 14:44 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl’ün Kiğı-Adaklı ilçeleri kırsalında PKK’ya yönelik yapılan operasyonda 1 sığınak, çok sayıda yaşam ve giyim malzemesi ve patlayıcı maddeler bulundu.
Konuyla ilgili yapılan açıklamada, “Bingöl ili Kiğı-Adaklı ilçeleri kırsalında, 24 Kasım 2017 tarihinde icra edilen sonbahar ve kış operasyonları kapsamında, BTÖ’nün kış üslenmesini engellemek ve teröristleri etkisiz hale getirmek maksadıyla icra edilen operasyonda; Bir sığınak içerisinde, (300) gr C-4 patlayıcı ve bol miktar da yaşam ve giyim malzemesi, Arazide tuzaklanmış vaziyette, (4) Adet Basma Düzenekli El Yapımı Patlayıcı (EYP) ele geçirilmiştir” denildi.
Açıklamanın devamında, “Güvenlik güçlerimiz, bölge halkımızın da desteğiyle huzur ve güvenliği sağlamak maksadıyla, ilimiz genelinde bölücü terör örgütü ile mücadelesini kararlılıkla sürdürecektir. Kamuoyuna saygı ile duyurulur” ifadelerine yer verildi.
Haber Merkezi

Sertaç Dilda - Mala Me Sertaç Dilda - Buke Sertaç Dilda - Reşe Ez Brindar Mame (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Reşe (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Kurdish Mashup Sertaç Dilda - feat Deniz Sarıca-Sevin Gayrı Sertaç Dilda - Welate Gurbete Sertaç Dilda - Bunca Gamı Bunca Derdi Sertaç Dilda - Welate Gurbete (Remix) Sertaç Dilda - Yalan Dünya

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat