beylikdüzü escort bayan

SON DAKİKA

Vali Mantı Balpeteği Çocuk Evi’ni Ziyaret Etti

Bu haber 23 Kasım 2017 - 21:25 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl Valisi Ali Mantı ve eşi Işıl Mantı, Balpeteği Çocuk Evinde bakım ve koruma altındaki çocukları ziyaret etti.Akşam yemeğini çocuklarla birlikte yiyen Vali Mantı, çocuklarla tek tek ilgilenerek onlarla sohbet etti. Çocuklara sorunlarının olup olmadığını soran Vali Mantı, onlara hayallerindeki meslekleri sordu. Hayallerindeki meslekleri söyleyen çocuklardan biri çok güzel resim çizdiğini, portre resim çizebileceğini söyleyerek vali Mantı’nın karakalem resmini çizdi. Karakalem resim çalışması sonucu memnuniyetini dile getiren Vali Mantı, tüm çocuklarda var olan farklı yeteneklerin keşfedilerek ortaya çıkarılması onları sanat alanında başarılı birer sanatçı olarak yetiştirilmesi gerektiğini dile getirdi.
Vali Mantı daha sonra çocukların yaşam koşulları, eğitimdeki başarıları ve günlük sosyal aktiviteleri konusunda idarecilerden bilgi aldı.
Vali Mantı’ ya ziyaretinde Vali Yardımcısı Tunahan Çil, İl Emniyet Müdürü Metin Akay, ASP idareci ve çalışanları ile kurum amirleri ve eşleri eşlik etti.
Haber Merkezi

Sertaç Dilda - Mala Me Sertaç Dilda - Buke Sertaç Dilda - Reşe Ez Brindar Mame (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Reşe (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Kurdish Mashup Sertaç Dilda - feat Deniz Sarıca-Sevin Gayrı Sertaç Dilda - Welate Gurbete Sertaç Dilda - Bunca Gamı Bunca Derdi Sertaç Dilda - Welate Gurbete (Remix) Sertaç Dilda - Yalan Dünya

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat