SON DAKİKA

Üniversite Personeline “İş Disiplini ve İş Ahlakı” Anlatıldı

Bu haber 23 Kasım 2017 - 12:41 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl Üniversitesi idari personeline “İş Disiplini ve İş Ahlakı” semineri verildi. Üniversite Enstitüler Konferans Salonu’nda 22 Kasım 2017 Çarşamba günü yapılan seminere konuşmacı olarak Bingöl İş Kur Şube Müdürü Ercan Gön katıldı.
“Üniversitemiz, büyük bir ailedir”
Seminerin açılış konuşmasını yapan Üniversite Rektörü Prof. Dr. İbrahim Çapak, Bingöl Üniversitesi’nin büyük bir aile olduğunu belirterek, “kendi kurumumuz içinde seviyeli, karşılıklı ilişkilere dayalı, birbirimize saygı gösteren, dinleyen ve yardımcı olan bir pozisyon oluşturabilirsek, üniversitemiz için faydalı olacaktır” dedi.
Üniversite olarak sürekli yenilenmek zorundayız diyen Prof. Dr. Çapak, “eğer kendimizi yenilemezsek sıradanlaşırız, sıradan insanlardan ve alışkanlıklardan da hiçbir fayda çıkmaz; kendimizi yenilerken de başka yeniliklere sebep olmalıyız” şeklinde konuştu.
“Eğitim, hayat boyu bir süreçtir”
Konferansa konuşmacı olarak katılan Bingöl İş Kur Şube Müdürü Ercan Gön, “eğitim beşikten mezara kadar devam eden bir süreçtir. Kişinin konumu ne olursa olsun eğitim, iş hayatında da devam etmelidir, çünkü eğitim, hayat boyu bir süreçtir” dedi. Gön konuşmasında ayrıca iş disiplinine ve iş ahlakına ait bir sunumla katılımcıları bilgilendirdi.
Üniversite Enstitüler Konferans Salonu’nda yapılan seminere konuşmacı olarak katılan Bingöl İş Kur Şube Müdürü Ercan Gön’ün yanı sıra Rektör Prof. Dr. İbrahim Çapak, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hakan Olgun, Genel Sekreter Doç. Dr. Abdullah Taşkesen ile Üniversite Daire Başkanları ve idari personeller katıldı.
Seminer, soru- cevap faslı ile sona erdi.
Haber Merkezi

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat