SON DAKİKA

Dünya Çocuk Hakları Günü Sinema Etkinliği ile Kutlandı

Bu haber 23 Kasım 2017 - 10:59 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, 20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Günü nedeniyle Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü Sevgi Evleri’nde kalan 100 dezavantajlı çocuğa yüz boyama ve sinema etkinliği düzenledi.
Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi ve Aile ve Sosyal Politikalar Diyarbakır İl Müdürlüğü 20 Kasım Dünya Çocuk Hakları günü nedeniyle, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü Sevgi Evleri’nde kalan 6 – 12 yaş arası 100 dezavantajlı çocuk için yüz boyama ve sinema etkinliği düzenledi.
Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Kongre Merkezi’nde yapılan etkinlikte Büyükşehir Belediyesi personelleri çocukları kapıda karşıladı. Çocuklarla yakından ilgilenen personeller, yüzlerini boyadı. Yüz boyama etkinliğinin ardından çocuklar, sinema salonuna alındılar. Çocuklar, animasyon türündeki Kocaayak ve Oğlu filmini izleyip eğlenceli dakikalar yaşadılar.
Sinema etkinliğinin ardından Büyükşehir Belediyesi tarafından çocuklara ikramlar yapıldı. Etkinlikten dolayı çok mutlu olduklarını belirten çocuklar Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür etti.
Haber Merkezi

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat