SON DAKİKA

Terminal Yoluna Sıcak Asfalt

Bu haber 22 Kasım 2017 - 19:49 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Solhan Belediyesi, Terminal’in bağlantı yollarını sıcak asfaltla kapladı. Yapılan çalışma hakkında bilgi veren Belediye Başkanı Yıldız, “Sıcak asfalt çalışmamız bu yıl terminal bağlantılı yollarımızla sınırlı olacak.” dedi.
Solhan Belediyesi, yol çalışmalarına devam ediyor. Mahallelerde yapılan kilitli parke taşı döşemesi çalışmaları ile yollarda tahrip olan bölümlerin onarılması çalışmalarını sürdüren Solhan Belediyesi, Mini Terminal yolunda asfalt kaplama çalışması yaptı.
Yol yapım çalışmalarını ilçe genelinde sürdürdüklerini söyleyen Belediye Başkanı Abdulhakim Yıldız, “Sıcak asfalt çalışmamız bu yıl terminal bağlantılı yollarımızla sınırlı olacak” dedi.
Göreve geldiklerinden bu yana ilçe genelinde yol yapım çalışmalarına aralıksız devam ettiklerini ifade eden Başkan Yıldız, “Terminal’e bağlantılı yollarımıza normal asfalt dökmüştük. Meydana gelen aşınmalardan dolayı yol bozuldu. Bu kapsamda terminal bağlantılı Yibo’nun köşesinden, çarşı merkezine ve 15 Temmuz Şehitler Kur’an Kursuna kadar olan bir kilometrelik yolumuza sıcak asfalt döktük. 10 cm kalınlığındaki asfalt yolumuzu ulaşıma uygun bir duruma getirdik. Bu yıl sıcak asfalt çalışmamız bununla sınırlı olacaktır. Gelecek yıl sıcak asfalt çalışmamız devam edecektir” dedi.
Solhanın Sesi

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat