beylikdüzü escort bayan

SON DAKİKA

Dünya Çocuk Hakları Günü Etkinliği Yapıldı

Bu haber 22 Kasım 2017 - 17:43 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesinde 20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Günü etkinliği gerçekleştirildi.
Bingöl Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesinde 20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Günü etkinliği kapsamında Bingöl Üniversitesi Sosyal Hizmet Bölümü Öğrencilerinin de katılımıyla polikliniklerde ve servislerde yatan çocuklara, çocuk hakları ile ilgili animasyon ve çizgi film izletildi.
İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. İzzettin Toktaş, Genel Sekreter Uzm. Dr. Hasan Bayındır ve Hastane idareci ve hastane çalışanları tarafından hastanelerde tedavi gören çocukların dünya çocuk hakları gününü kutlanarak, program bitiminde çocuklara hediyeler verildi.
Hastane yönetimi tarafından özel günde çocukları unutmayan ve katılım sağlayan Üniversite öğrencilerine teşekkür edilerek program sonlandırıldı.
Haber Merkezi

Sertaç Dilda - Mala Me Sertaç Dilda - Buke Sertaç Dilda - Reşe Ez Brindar Mame (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Reşe (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Kurdish Mashup Sertaç Dilda - feat Deniz Sarıca-Sevin Gayrı Sertaç Dilda - Welate Gurbete Sertaç Dilda - Bunca Gamı Bunca Derdi Sertaç Dilda - Welate Gurbete (Remix) Sertaç Dilda - Yalan Dünya

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat