beylikdüzü escort bayan

SON DAKİKA

Rektör Çapak'tan Teşekkür Mesajı

Bu haber 21 Kasım 2017 - 19:59 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İbrahim Çapak, YÖK Kalite Kurulu tarafından görevlendirilen ‘Dış Değerlendirme Takımı”nın değerlendirme çalışması sonrası üniversite personeli ve öğrencilere yönelik bir teşekkür mesajı yayınladı.
YÖK Kalite Kurulu tarafından görevlendirilen ‘Dış Değerlendirme Takımı’, Pilot Üniversite kapsamında 12-15 Kasım 2017 tarihleri arasında Bingöl Üniversitesini değerlendirmeye tabi tutmuş ve bu kapsamda fakülteler, yüksekokullar, meslek yüksekokulları ve idari birimlerde toplantılar düzenleyerek; ilgili birim yöneticileri, idarecileri ve öğrencilerle görüşerek çeşitli raporlar tutmuştu.
Bingöl Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İbrahim Çapak, değerlendirme sonrası üniversite personeli ve öğrencilerine yönelik bir teşekkür mesajı yayınladı. Rektör Çapak, yayınladığı mesajda şu ifadelere yer verdi: “YÖK Kalite Kurulu tarafından gerçekleştirilen “Dış Değerlendirme” sürecinde üniversitemizin her birimi üzerine düşen görevi layıkıyla yapmış ve üniversitemizi en iyi şekilde temsil etme gayreti göstermiştir. Bu vesileyle emeği geçen tüm akademik ve idari personelimize ve öğrencilerimize en içten duygularımla teşekkür ederim.”
Ahmet Üstün/Bingöl Net

Sertaç Dilda - Mala Me Sertaç Dilda - Buke Sertaç Dilda - Reşe Ez Brindar Mame (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Reşe (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Kurdish Mashup Sertaç Dilda - feat Deniz Sarıca-Sevin Gayrı Sertaç Dilda - Welate Gurbete Sertaç Dilda - Bunca Gamı Bunca Derdi Sertaç Dilda - Welate Gurbete (Remix) Sertaç Dilda - Yalan Dünya

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat