SON DAKİKA

332 Öğrenciye Giyim Yardımı Yapıldı

Bu haber 18 Kasım 2017 - 10:58 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Goncalar Solmasın ve Bingöllüler Derneği, Solhan İlçesi’nde 332 ihtiyaç sahibi öğrenciye kaban, bot ve kırtasiye yardımında bulundu.
‘Dünyayı iyilik kurtaracaktır. İyilik suya atılmış taş misali halka halka büyüyecektir. En güzel ve anlamlı iyilik çocukları sevindirmektir’ sloganıyla yürütülen yardım kampanyası yürüten Goncalar Solmasın ve Bingöllüler Derneği, Solhan İlçesi Mehmet Akif Ersoy İlkokulundaki tüm öğrencilere kaban, bot ve kırtasiye yardımında bulundu.
Yapılan yardıma ilişkin yapılan açıklamada; “Çocuklarımıza Kaban dağıttık; bot giydirdik, ısıtmak için. Kırtasiye malzemesi dağıttık eğitimlerine katkı sağlamak için. Çocukların ayağına kadar gidip hediyelerini sunduk, yüreklere dokunmak için. Çalışmamızda bizleri yalnız bırakmayan destek ve katkı sağlayan Bingöllüler Dernek Başkanı Suphi Döner Beye, Goncalar Solmasın Dernek Başkan Yardımcısı Cevdet Yanılmaz Beye çok teşekkür ediyorum. Güzel ev sahipliğinden dolayı ilçe Milli Eğitim Müdürü Ali İhsan Yanılmaz’a, Şube Müdürü Zülfü Çalışkan’a, Okul Müdürü M. Emin Ağit’e ve öğretmenlerine teşekkür ediyoruz” denildi.
Gündem 12

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat