SON DAKİKA

Belediyeden Sürücülere Gece Yarısı Sürprizi!

Bu haber 17 Kasım 2017 - 23:42 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl’de pek çok sürücü gece yarısında sürpriz ile karşılaştı. Cumartesi günü sabah trafiğe kapatılması beklenen yolun bir girişi gece yarısı itibari ile trafiğe kapatıldı.
Daha önce Bingöl Belediyesinden yapılan açıklamada “Vali Kurtuluş Şişmantürk Köprüsü’ndeki yapım çalışmalarında sona gelindi. Çalışma kapsamında Bahçelievler Mahallesi ile Karşıyaka Mahallesi arasında geçişi sağlayan anayol bağlantısı ve Aşağı Çarşı tali yolunun köprü seviyesine yükseltilmesi ile bağlantısının sağlanması için Bahçelievler ile Karşıyaka Mahallesi giriş çıkışları karşılıklı olarak 18 Kasım 2017 Cumartesi günü sabah saatlerinden itibaren trafiğe kapatılacaktır.  15 gün boyunca yol trafiğe kapalı olacaktır. Araç sahiplerinin bu süreçte çevre yolu ve Kültür Mahallesi’ndeki bağlantı yollarını kullanmaları önemle rica olunur” denilmişti.
Yarın sabah itibari ile trafiğe kapatılması beklenen yolun Selahattin Eyyubi Mahallesinde bulunan girişi sabah saatleri beklenmeden bugün (17 Kasım) saat 23.00 itibari ile kapatıldı. Gece yolculuk yapmak zorunda olan sürücüler yolun sabah kapatılacağını düşünerek söz konusu yolu kullanmak için seyir halindeyken aniden karşılarına çıkan bariyer ile şaşkına döndüler. Yolda başka bir dönüşte olmayınca Kurudere kavşağından dönmek zorunda kalan sürücüler yol üzerinde bulunan trafik kontrol noktasına da takılınca şaşkınlıkları daha da arttı.
Elazığ yönünden çarşıya gitmek isteyen sürücüler ve Bahçelievler Mahallesinden Karşıyaka Mahallesine gitmek isteyen sürücüler ise herhangi bir sorun ile karşılaşmadı.
Daha önce Bingöl Belediyesi tarafından sabah trafiğe kapatılacağı bildirilen yolun bir girişinin gece yarısı trafiğe kapatılması sürücüleri şaşkına çevirirken, vatandaşlar belediyenin bu duyarsızlığına karşı da sitemlerini dile getirdiler.

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat