SON DAKİKA

Bingöl Arçelik ve Beko Servisleri Hizmete Başladı

Bu haber 07 Kasım 2017 - 13:44 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Türkiye’nin en prestijli ve köklü Beyaz Eşya üreticilerinden olan Arçelik şirketi çağın gereğine uygun Beyaz Eşya modelleri imal etmeye devam ediyor. Şirket prensibi olarak insan hayatını daha ileriye götürmeyi hedefleyen ve konforlu bir yaşam sunmaya odaklanan Arçelik markası, üretim aşamasında bu özelliklere çok dikkat ediyor. Kaliteli ve sağlam Beyaz Eşya modelleri ile kullanıcıların günlük hayatını büyük ölçüde rahatlatan şirket, satışını yaptığı her cihaz için belli bir garanti süresi veriyor. Bu zaman zarfında Arçelik Beyaz Eşya ve elektronik ev ürünlerinde meydana gelen teknik arızalar için gün boyu hizmet veren Bingöl Beko  Servisleri ile görüşmenizi taviye ediyoruz. Şimdiye kadar tüm arızaları başarılı bir şekilde tamir eden ekibimiz, seçkin bir usta kadrosu ile sizlere hizmete devam ediyor.

Servis elemanları olarak kurum içi eğitimlere düzenli bir şekilde katılım sağlayan ekibimiz, bu sayede sürekli güncel kalıyor. Sadece Arçelik Beyaz Eşya ve elektronik ev ürünleri ile sınırlı kalmayan teknik servis hizmetlerimiz, markaya ait klima, kombi, termosifon ve şofben onarımını da başarılı bir şekilde sürdürüyor. Bingöl Arçelik Servisleri ile görüştükten sonra gözünüz arkada kalmasın. Yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübe ile arızalara yaklaşan donanımlı ekiplerimiz, söz konusu arızayı kısa sürede tamir edecektir. Hem gezici servis aracı hemde iş yerinde garantili teknik servis hizmeti sunan ekiplerimiz, arızaya neden olan bozuk parçayı Arçelik şirketi tarafından imal edilen orijinal yedek malzemeler ile değişir. Bu sayede cihazınızı daha uzun yıllar sağlıklı bir şekilde kullanacaksınız.

Her çeşit arızaya karşı hazırlıklı olan servis elemanlarımız çağın gereğine ve cihazların özelliğine göre teknik ekipman kullanıyor. Bu sayede arızaya zamanında ve doğru müdahale eden Bingöl Arçelik Servisleri kaliteli ve güvenilir hizmetin adresi olmaya kararlıdır. Sadece il merkezinde değil, Bingöl’un ilçelerinde de aynı özenle hizmet veren ekiplerimize sonuna kadar güvenebilirsiniz. Size en yakın Arçelik Teknik Servis Numarası için https://www.teknicservis.com/ sitesine giriş yapmanız yeterlidir.

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat