SON DAKİKA

O Okuldan Yeni Bir Hizmet

Bu haber 06 Kasım 2017 - 13:08 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Döner sermaye çalışmaları kapsamında masa, sandalye ve kitaplık yapan okulda bu kez Motorlu Araçlar Teknolojisi bölümünde lastik sökme-takma ve değişimi, balans ayarı, pasta cila gibi işlerde hizmet verilmeye başlandığı öğrenildi.
Solhan Öğretmen Hüseyin Artunç Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde döner sermaye çalışmaları kapsamında yeni bir çalışmaya imza atıldı.
Okulun mobilya ve iç mekân tasarımı alanı bölümünde yapılan masa, sandalye ve kitaplık çalışmaları ile ihtiyaç duyulan kurum ve kuruluşlara travesti hizmet veren Solhan Öğretmen Hüseyin Artunç Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde bu kez başka alanda halka yönelik hizmet yapılıyor.
Okul tarafından yapılıp ilçenin farklı noktalarına asılan brandalarda okulun 1 Kasım 2017 gününden itibaren Motorlu Araçlar Teknolojisi bölümünde; lastik sökme-takma ve değişimi, balans ayarı, pasta cila gibi işlerde hizmet verilmeye başlandığı belirtildi.
Okulun döner sermaye çalışmaları kapsamında yapılan bu uygulama ile hem öğrenciler daha fazla çalışma imkanı bulup meslekte ilerleme kaydediyor hem de döner sermaye konusunda kazanç elde ediyorlar.
Solhanın Sesi

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat