SON DAKİKA

Muş'ta Öğrencilere Kışlık Giysi Yardımı Yapıldı

Bu haber 06 Kasım 2017 - 9:55 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Muş Erentepe Kardelen İlköğretim Okulu öğrencilerine Vali Aziz Yıldırım eşliğinde yardım malzemeleri dağıtıldı.
Erentepe Kardelen İlköğretim Okulu öğrencileri Ankara Keçiören Belediyesi tarafından gönderilen kışlık mont, bot, kırtasiye malzemesi ve oyun setlerini minik öğrencilere dağıtan Vali Aziz Yıldırım, Kaymakam Hacı Arslan Uzan ve misafirler aracılığıyla hediyelerine kavuşan küçük yürekler sevindirildi.
Minik öğrencilerin sınıflarını dolaşıp hediyelerini takdim eden Vali Yıldırım öğrenciler ile sohbet etti. Yarının geleceği olan çocuklara maddi ve manevi destek de bulunmanın güzel örneği olan buluşmada mutlu anlar yaşandı. Bütün öğrenciler ile ilgilenen Vali Yıldırım, Kaymakam Uzan eşliğinde hediye sevinci yaşayan öğrencilere başarılar diledi. Sınıfla kaynaşan Vali Yıldırım ve beraberindekiler öğrencilerin arasına girerek hatıra fotoğrafı çekildiler.
Kaymakam Uzan yaptığı açıklamada, “Böylesine anlamlı bir günde bizleri yalnız bırakmayan Sayın Valimize çok teşekkür ediyor şükranlarımı sunuyorum. Okul öğretmenleri öğrencileri adına teşekkür ederek, ihtiyaç sahibi öğrencilerin zor günlerinde sağlanan destekle bizlerde çok mutlu oluyoruz. Bunun için katkılarından dolayı kaymakamımıza ve okulumuza şeref veren sayın  Valimize çok teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı. Okul Öğretmenleri ile bir araya gelen Vali Yıldırım, küçük söyleşi gerçekleştirerek onların sıkıntılarını dinleyip her zaman yanlarında olacaklarını belirtti. Eğitim camiasının önemli olduğunu vurgulayan Vali Yıldırım, “Yarının nesillerini sizler yetiştiriyorsunuz temennimiz odur ki iyi insan yetiştirmek en büyük erdemdir. Bu yüzden sizlerin sayesinde yarınlarımız daha güzel olacak” şeklinde konuştu.
Muş Ovası Gazetesi

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat