beylikdüzü escort bayan

SON DAKİKA

Kur'an Kursunda Okul Aile İlişkileri Semineri Verildi

Bu haber 06 Kasım 2017 - 16:15 'de eklendi ve kez görüntülendi.

“Aile Eğitim Programı” Kapsamında Çobantaşı Kuran Kursu’nda Seminer Verildi.
Bingöl Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı Sosyal Hizmet Merkezi Eğitim ve Danışmanlık biriminde görev yapan Psikolojik Danışmanlar tarafından Aile Eğitim Programı (AEP) kapsamında 03.11.2017 tarihinde Çobantaşı Kuran Kursu’nda 24 kursiyere “Okul Aile İlişkileri” konulu seminer verildi.
Seminerde Okul ve Aile İlişkisinin Önemi Nedir? Okula ve Aileye Düşen Sorumluluklar Nelerdir? Okul ve Aile Arasında Nasıl Sağlıklı Bir travesti İlişki Kurulabilir? Annenin ve Babanın aile içindeki sorumlulukları nelerdir? Çocuk Büyütürken Nelere Dikkat Edilmeli vb. konulara değinildi.
Seminer sonunda kursiyerlerden gelen sorular açık ve anlaşılır bir şekilde cevaplandırılarak ve uygulamanın pratik yöntemlerine değinilerek seminerin daha verimli olması hedeflendi.

Sertaç Dilda - Mala Me Sertaç Dilda - Buke Sertaç Dilda - Reşe Ez Brindar Mame (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Reşe (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Kurdish Mashup Sertaç Dilda - feat Deniz Sarıca-Sevin Gayrı Sertaç Dilda - Welate Gurbete Sertaç Dilda - Bunca Gamı Bunca Derdi Sertaç Dilda - Welate Gurbete (Remix) Sertaç Dilda - Yalan Dünya

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat