SON DAKİKA

Barakazi: "Ücretli Aktarma Kararı İptal Edildi"

Bu haber 06 Kasım 2017 - 17:43 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl Belediye Başkanı Yücel Barakazi, geçen gün Bingöl Net  olarak gündeme taşıdığımız şehir içi yolcu taşımacılığında aktarmaların ücretlendirilmesine yönelik kararın iptal edildiğini söyledi. Barakazi; “Benim için toplumun istediği her şeyden önce gelir” dedi.
Belediye Başkanı Barakazi, yaptığı açıklamada, şehir içi yolcu taşımacılığında ikinci araca binişlerde tam bilet için 40 kuruş, öğrenci bileti için 20 kuruş ek ücret kararının iptal edildiğini belirtti.
Barakazi, “SS 18 Nolu Şehir İçi Toplu Taşıma Kooperatifince daha önce ücretsiz olan aktarmaların ücretlendirilmesi yönündeki talebi, vatandaşlarımız hassasiyeti ve talepleri göz önünde bulundurularak iptal edilmiştir. Bizim için halkımızın hassasiyetleri ve talepleri her şeyden önce gelir” dedi.
Hizmet noktasında vatandaşların talep ve görüşlerini önemsediğini vurgulayan Barakazi, şunları söyledi: “Belediye hizmetlerini yürüttüğümüz travesti her kademede, vatandaşlarımızın önerilerini dikkate alıyoruz. Katılımcılık düsturu gereği, ortak akıl şiarıyla hizmetlerimizi yürütüyoruz. Halkımızın talepleri bizim için her şeyden önce gelir. Bu doğrultuda şehir için toplu taşıma hizmetlerinde ücretsiz olan aktarmaların ücretlendirilmesi yönündeki istek, vatandaşlarımızın hassasiyeti göz önünde bulundurularak iptal edilmiştir.”
Konuyla ilgili yaptığımız haberler:
ŞEHİR İÇİ HATLARDA AKTARMA ARTIK ÜCRETLİ
AKTARMA ÜCRETİNDE GERİ ADIM ATILDI

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat