SON DAKİKA

Bingöl Üniversitesinden Survivor Atağı!

Bu haber 01 Kasım 2017 - 10:58 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl Üniversitesi Sürekli Eğitim Araştırma ve Uygulama Merkezi (BÜSEM) 7-12 yaş çocuklar için survivor çocuk adı altında çocuklar için eğlenceli yarışmalar düzenleyeceğini duyurdu.
Bingöl Üniversitesi Sürekli Eğitim Araştırma ve Uygulama Merkezi 7-12 yaş arası çocuklara yönelik, atletizm, futbol, basketbol, voleybol, hentbol, mendil kapmaca, çuval oyunu, kör ebe, simit, yakartop, sek sek, beş taş, görüntü ile oyun, mangela (zeka oyunu), film gösterimi vb. alanlarda oyunlar ve yarışmalar düzenleyeceğini duyurdu.
Haydi çocuklar yarışarak eğlenmeye var mısınız! sloganıyla başlatılan etkinliğe başvurmak isteyenlerin Rektörlük Binası 1. Katta bulunan Bingöl Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezine başvurmaları gerekiyor.
Başvurular 1 Kasım’da başlayıp 17 Kasım’da sona erecek.
BUSEM’in Amacı
Bingöl Üniversitesi Sürekli Eğitim Araştırma ve Uygulama Merkezinin (BUSEM) amacı şu şekilde açıklanmaktadır:
“Bingöl Üniversitesi’nin önlisans, lisans ve lisansüstü öğretim programları dışında verilecek sürekli eğitim programlarını düzenlemek ve bu yolla Üniversitemizin kamu, özel sektör ve uluslararası kuruluşlarla işbirliğini geliştirerek, ülke kalkınmasına hizmet vermektir. Kurumların eğitim gereksinimlerini ortaya çıkarmak ve bunlara yönelik çözüm önerilerimizi değerlendirmek yoluyla işbirliği içerisinde olmak, Merkezimizin bir diğer amacıdır. Amaçları doğrultusundaki tüm etkinliklerini meslek içi eğitim, kurumlara eğitim, sertifika programları, önceden programlanmış seminerler, çeşitli kesimlere konferanslar gibi yollarla gerçekleştirerek, Üniversitemizin hemen her alanda varolan deneyimli eğitim kadrosunu, gelen talepler doğrultusunda yönlendirmek, talepte bulunan kurum veya kuruluş çalışanlarını daha nitelikli ve donanımlı hale getirmek için katkıda bulunmak temel hedeflerimizdendir.”

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat