beylikdüzü escort bayan

SON DAKİKA

İŞKUR'dan Yeni Bir İş İmkanı

Bu haber 31 Ekim 2017 - 11:03 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Halis Erdoğan, kendi işini kurmak isteyen engelli ve eski hükümlülerin 11 Aralık 2017 tarihine kadar projelerini teslim etmeleri konusunda uyardı.
Bingöl’de engelli ve eski hükümlü çalıştırmayan işverenlerden tahsil edilen idari para cezaları fonundan, engelli ve eski hükümlülere iş fırsatı sunuldu.
Konuyla ilgili açıklama yapan İş Kur İl Müdürü Halis Erdoğan, engellilerin mesleki eğitim alarak istihdam edilmeleri için proje başvurularının başladığını belirterek; “Engellilere rehabilitasyonları ile işe ve işyerine uyumlarının sağlanmasına yönelik olarak desteklenecek projelerin; Engellilerin kendi işini kurmalarına yönelik projeler, Eski hükümlülerin kendi işini kurmalarına yönelik projeler, Engellinin iş bulmasını sağlayacak destek teknolojilerine yönelik projeler, Engellinin işe yerleştirilmesi, işe ve işyerine uyumunun sağlanmasına yönelik projeler, Engellilerin istihdam edilebilirliklerini artırıcı mesleki eğitimine yönelik projeler. Korumalı işyeri desteğine yönelik projeler olarak belirlenmiştir” dedi.
Projelerin son teslim tarihi konusunda uyaran Erdoğan; “Engellilere yönelik çalışma yapan bütün sivil toplum kuruluşları, işyerleri, üniversiteler, belediyeler ve kamu kurumları ile kendi işini kurmak isteyen engelliler projelerini 11 Aralık 2017 tarihine kadar İl Müdürlüğümüze teslim edebilirler. Konuya ilişkin duyuru, mevzuat, proje rehberi ve proje başvuru formları www.iskur.gov.tr sitemizin Duyurular sayfasında yayınlanmıştır” ifadelerine yer verdi.

PİYASALARDA SON DURUM

 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

EN ÇOK KAZANANLAR

  EN ÇOK KAYBEDENLER

   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER

    BUGÜN 1000TL NE OLDU?

    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Sertaç Dilda - Mala Me Sertaç Dilda - Buke Sertaç Dilda - Reşe Ez Brindar Mame (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Reşe (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Kurdish Mashup Sertaç Dilda - feat Deniz Sarıca-Sevin Gayrı Sertaç Dilda - Welate Gurbete Sertaç Dilda - Bunca Gamı Bunca Derdi Sertaç Dilda - Welate Gurbete (Remix) Sertaç Dilda - Yalan Dünya

    Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat