SON DAKİKA

Karabük'e Üçüncü Kafile Gönderildi

Bu haber 27 Ekim 2017 - 10:39 'de eklendi ve kez görüntülendi.

İçişleri Bakanlığı tarafından 180 günlük Eylem Planı kapsamında hayata geçirilen iller arasında öğrenciler üzerinden kardeşlik köprüsünün kurulmasını amaçlayan ‘Biz Anadolu’yuz’ projesi ile Bingöl’den 1000 öğrenci Karabük ve Muğla illerinde ağırlanmaya devam ediliyor.
Daha önce 80 ve 120 kişilik gruplar halinde öğrencilerin gönderildiği proje kapsamında Karabük’e üçüncü öğrenci kafilesi uğurlandı. İl Özel İdaresi bahçesinde yapılan uğurlama programına Vali Ali Mantı, Bingöl Belediye Başkanı Yücel Barakazi, İl Milli Eğitim Müdürü Kadri Engin, İl Emniyet Müdürü Metin Akay, sorumlu idareci ve öğretmenler, öğrenci velileri ve çok sayıda vatandaşımız katıldı.
Proje kapsamında Karabük ve Muğla’ya gruplar halinde nihai olarak toplam 1000 öğrencinin geziye gönderilmesi hedefleniyor. 120 öğrencinin gönderildiği uğurlama esnasında proje ile ilgili olarak konuşan Vali Ali Mantı şunları söyledi: “Proje kapsamında bu akşam üçüncü kafilemizi uğurluyoruz. Daha önce geziye katılıp dönen çocuklarımızdan son derece olumlu değerlendirmeler aldık. İnşallah bu geziler yurt genelinde aynı güzel duygular yeşerterek insanımızın daha yakından tanışmasını ve bilişmesini sağlar; bilgi ve görgümüzü arttırır; birlik ve beraberliğimizi pekiştirici sonuçlar yaratır. Ben çocuklarımıza hayırlı yolculuklar diliyorum.”

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat