beylikdüzü escort bayan

SON DAKİKA

Halk Toplantıları İnönü Mahallesi ile Devam Etti

Bu haber 27 Ekim 2017 - 17:10 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Vatandaşla Buluşma-Halk Toplantıları kapsamında İnönü Mahallesi sakinleri ile Terminal Camii taziye yerinde bir araya gelindi.
Mahalle ve Köylerde doğrudan vatandaşların istek, şikâyet ve önerilerini dile getirebilmeleri amacıyla düzenlenen toplantıya Bingöl Valisi Ali Mantı’nın yanı sıra Belediye Başkanı Yücel Barakazi, Vali Yardımcısı Tunahan Çil, Bld. Bşk. Vekili Halim Sügü, İl Emniyet Müdürü Metin Akay, İl jandarma Komutan Vekili Albay Mevlüt Dirim, İl Milli Eğitim Müdürü Kadri Engin, İl Sağlık Müdürü Süleyman Budunoğlu, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Işık, İl Müftüsü Mecit Can, SYDV Müdürü Metin Atılgan, Fedaş Müessese Müdürü Yunus Koçakelçi, İl Tarım Müdürü Mehmet Yıldırım, merkez ilçe mahalle muhtarları ve İnönü Mahallesi sakinleri katıldı.
Kahvaltı sonrasında İnönü Mahallesi Muhtarı Sait Baraç, mahallesine ait sorunları ifade etti. Ardından mahalle sakinleri söz alarak eğitim, sağlık, din işleri, çevre düzenlemesi, yol, üst geçit gibi konulardaki sıkıntılarını ve taleplerini dile getirdiler. Toplantıya katılan Belediye Başkanı ve kurum amirleri sorumluluk alanları ile ilgili soru ve taleplere cevap verip izahta bulundular.Son olarak İnönü Mahallesi sakinlerine hitap eden Vali Ali Mantı şunları söyledi:”Muhterem İnönü Mahallesi sakinleri hepinizi saygı ve sevgiyle selamlıyorum. Halk Toplantıları kapsamında bu hafta İnönü Mahallemize misafir olduk. Amacımız her hafta bir mahallemizde vatandaşımız ile buluşmak, sorunlarını dinlemek ve ortak akılla çözümler üretmektir. Sizlerle yüz yüze gelmek, karşılıklı sohbet içerisinde birbirimizi dinlemek istedik. Birbirimize karşı anlayış, sevgi ve muhabbet içerisinde olmalıyız. Yapabileceklerimizi el ele vererek hızlandırmak, devam eden yatırımlar ile ilgili aksaklıkları değerlendirmek, başlaması gereken yatırımları da bir an önce başlatmak amacıyla toplanmış bulunuyoruz. Yapılmış güzel şeyler için teşekkür etmek, eksik ve yanlışlar için de uyarıda bulunmak amacıyla bir aradayız. Birlikte çalıştığımız kurum amirleri iyi niyetle görevlerinin başındalar. Vatandaşımız da son derece iyi niyetli. İyi şeylere teşekkür etmeyi öğreneceğiz. Nimet külfete tabidir. Sadece eksikleri gündemleştirip yapılan iyiliklere teşekkür etmemek veya minnettar olmamak yanlıştır. Hem teşekkür etmeli hem de hak ve adalet çerçevesinde eleştiri yapmalıyız.Ev sahipliğinden dolayı Muhtarımıza teşekkür ediyoruz. Siz değerli İnönü Mahallesi sakinlerine teşekkür ediyorum. Eksikliklerimizi iyi niyet içerisinde telafi etmeye çalışıyoruz. Bu toplantıların da hedeflerinde biri budur. Birbirimizi dinlemek ve birbirimize anlayış göstermek, yapılması gerekenler konusunda hep beraber gayret içerisinde olmak durumundayız. Hepinize teşekkür eder, selam ve sevgilerimi sunarım.”

Sertaç Dilda - Mala Me Sertaç Dilda - Buke Sertaç Dilda - Reşe Ez Brindar Mame (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Reşe (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Kurdish Mashup Sertaç Dilda - feat Deniz Sarıca-Sevin Gayrı Sertaç Dilda - Welate Gurbete Sertaç Dilda - Bunca Gamı Bunca Derdi Sertaç Dilda - Welate Gurbete (Remix) Sertaç Dilda - Yalan Dünya

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat