SON DAKİKA

Van Kitap Fuarı’na Büyük İlgi

Bu haber 26 Ekim 2017 - 23:50 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Van Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Kitap Fuarı büyük ilgi gördü. 100 yayınevinden on binlerce kitabın yer aldığı fuar, 29 Ekim tarihine kadar kitapseverleri ağırlayacak.
Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen kitap fuarı Van ve bölge illerden gelen vatandaşlar tarafından büyük ilgi görüyor. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba’nın katılımıyla açılışı yapılan kitap fuarını 7 gün içinde 65 bin kişi ziyaret etti. Eşsiz eserlerin ve 100’e yakın yayınevinin bulunduğu fuar 29 Ekim’e kadar açık olacak.
Fuar sonuna kadar 150 bin kişiyi ağırlayacaklarını belirten Eylül Fuarcılık Organizasyonu Genel Koordinatörü Remzi Çayır, “Van’ın ilk kapsamlı kitap fuarını biz düzenliyoruz. Türkiye’nin en gözde 100 yayınevi burada. Van kitap fuarı gerçekten dopdolu bir fuar. Şu ana kadar 65 bin ziyaretçi geldi. Vatandaşlar ayaklarına kadar gelen bu kültür fuarından çok memnun. Yayınevi yetkilileri de satışlardan oldukça memnun. Aynı zamanda Valilik, Büyükşehir Belediyesi ve Milli Eğitim Müdürlüğü desteğiyle de öğrenciler fuara geliyor, buradaki kitaplardan istifade ediyor. İnşallah bu fuar geleneksel hale gelir. Bizde her geçen yıl daha kapsamlı fuarlar düzenleriz” dedi.
Van’da böyle bir fuarın düzenlenmesinden dolayı çok mutlu olduğunu söyleyen Ahmet Yarin “Bugün bütün kitapseverler olarak fuardayız. İnanılmaz bir yer. Çok iyi yayınevleri stant açmış. Fiyatlar gayet iyi ve ulaşamadığım bir çok kitabı satın alma imkanı buldum. Fuarı düzenleyenlere çok teşekkür ediyorum” dedi.

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat