SON DAKİKA

Engin Kiğı ve Yayledere'de Ziyaretlerde Bulundu

Bu haber 26 Ekim 2017 - 15:49 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl İl Milli Eğitim Müdürü Kadri Engin, Kiğı ve Yayladere İlçelerinde bulunan okulları ziyaret ederek öğretmenler ile bir araya geldi.
Bingöl İl Milli Eğitim Müdürü Kadri Engin, Müdür Yardımcısı Yusuf Tokuş İle birlikte 26.10.2017 Çarşamba günü Kiğı ve Yayladere İlçelerinde bulunan okulları ziyaret ederek İlçede görev yapan öğretmenler ile toplantı yaptı.
Yapılan İlçe ziyaretlerinde, İlçe Milli Eğitim Müdürlerinden yapılan eğitim çalışmalarıyla ilgili bilgiler aldı.
Engin, ziyaretinde öğrenci, öğretmen ve yöneticiler ile bilgi alışverişinde bulundu. Öğretmen ve öğrencilerin herhangi bir problemlerinin olup olmadığını yerinde görmeye ve dinlemeye geldiğini ifade etti.
İlçede bulunan okulları ziyaret eden Engin, okullarda görevli öğretmenlerle görüştü ve eğitim öğretim hakkında bilgiler aldı ve yıl içerisinde yapılan başarılı çalışmalardan dolayı teşekkür etti. Engin, ziyaretinde okulların Yöneticileri ve öğretmenleri ile toplantı yaparak, TEOG sınavları, okul personel ve öğretmenlerin moral ve motivasyonu konusuna değinerek, “makamlar oturma yeri değil hepimiz gelip geçiciyiz tüm eğitimciler olarak el ele verip ilimizi eğitim alanında ileriye taşımalıyız. Unutmayalım ki eğitimin amacı insanları mutlu, huzurlu hissetmesi ve bu umutla geleceğe hazırlamaktır” dedi.
Okullardaki incelemelerinin ardından öğrenciler ile birlikte öğle yemeği yiyen Engin, Kığı ve Yayladere ilçesinde yapımı devam eden inşaatlarda incelemelerde bulundu.

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat