SON DAKİKA

Vali Mantı Köy Ziyaretleri Yaptı

Bu haber 24 Ekim 2017 - 16:09 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl Valisi Ali Mantı, haftasonu köy ziyaretleri kapsamında Elmalı ve Yenibaşlar köyleri ile Ilıcalar Beldesini ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi.
Köylerde aynı zamanda köy okulları ve sağlık evlerinde incelemelerde bulunan Vali MANTI, Ilıcalar Beldesinde bir kahvehanede vatandaşların sorun ve taleplerini dinledi.
Vatandaşla Buluşma-Halk Toplantıları kapsamında ziyaretlerine devam ettiğini belirten Vali Mantı “köylerin genel olarak ulaşım, altyapı, iletişim, tarım ve hayvancılığa destek gibi konularda önemli mesafeler kat ettiğine” dikkat çekti.
Şehri ve hemşehrilerini daha yakından tanımak için ziyaretlerine devam edeceğini belirten Vali Mantı şunları söyledi:
“Bugün Elmalı ve Yenibaşlar köylerimizi ziyaret ettik. Şimdi ilimiz merkezine bağlı güzide beldemiz Ilıcalardayız. Ilıcalara sık sık geliyoruz. İlimizin sosyal ve kültürel faaliyetlerinin genellikle yapıldığı yer Ilıcalar beldemiz. Burada tabi güzel bir kaplıcamız, şifalı bir suyumuz var. Ilıcalar Bingöl’ün dışarıya yansıyan yüzüdür. Buraya gelmişken vatandaşlarımızla, köy ve belde sakinlerimizle muhabbet edelim, kaynaşalım, birbirimizin problemlerini dinleyelim istedik.”

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat