SON DAKİKA

Karabük Gezisinde Apandist Ameliyatı Oldu

Bu haber 23 Ekim 2017 - 18:18 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Karabük Valisi Kemal Çeber, “Biz Anadoluyuz” projesi kapsamında ikinci gurup olarak Cuma günü Karabük’e giden Bingöllü öğrencilerle kahvaltıda bir araya geldi. Vali Çeber, kahvaltıdan sonra gezi esnasında rahatsızlanan Yeliz Bulut’u hastanede ziyaret etti.
Büyük Kulüpte düzenlenen programa Vali Kemal Çeber’in yanı sıra Karabük Valiliği Hukuk Müşaviri Numan Tahir Şimşek, kurum müdürleri, Bingöllü öğrenciler ve öğretmenleri katıldı.
Sizleri Karabük’te misafir etmekten son derece mutlu olduk, keyif aldık dilerek sözlerine başlayan Vali Çeber: “Gezilerinizi ve burada geçirdiğiniz anları sürekli olarak takip ettim. Aldığım izlenimlere göre hepinizin keyif aldığını düşünüyorum. Sizler buraya Türkiye’nin en güzel illerinden biri olan Bingöl’den geldiniz. Türkiye’nin en güzel illerinden biri olan Karabük’tesiniz. Bizim ülkemizin her tarafı güzel ama sizlerle ve beraber olduğumuz zaman daha güzel. Bazılarınız hayatınızda bazı şeyleri ilk defa yaşadınız. Belki bazılarınız hayatında ilk kez sinemaya gitti, bazılarınız üniversite ortamına gittiniz. Safranbolu gibi bir dünya miras kentini gezdiniz. Safranbolu’ya insanlar binlerce kilometre uzaklıktan sadece orayı görmek için geliyor. Ümit ediyorum ki keyif aldınız, hayatınızın bundan sonraki bölümlerinde hem kendinizin yâd edebileceği, hem de ilerde evlatlarınıza, arkadaşlarınıza anlatacağız güzel anılarınız oldu. Çok şeyler yaşadığınızı biliyorum, belki kendi aranızda da yeni samimiyetler kurdunuz, güzel sohbetleriniz oldu. Benim sizlerden istediğim sevgili gençler öncelikle döndüğünüzde tüm arkadaşlarınıza, Bingölümüze ve ailelerinize bizim çokça selamlarımızı götürün. Hepinizi Karabük’e davet ettiğimizi onlara da iletin. Biz, arzu ediyoruz, planlıyoruz ne kadar yapabiliriz bilmiyorum ama yazın da buradaki arkadaşlarınızdan, kardeşlerinizden sizlere misafirler göndermeyi düşünüyorum. Bu şekilde birbirimizi daha iyi ve yakından tanımayı istiyoruz, arzumuz budur. Geldiğiniz için hepinize tekrar teşekkür ediyorum, sizlere sağlıklı, mutlu, huzurlu ve başarılı bir gelecek diliyorum. İnşallah bundan sonraki süreçte de çoğunuzu burada görürüz. Kiminizi Karabük Üniversitesinde misafir ederiz oradaki bölümlerde okursunuz, kiminiz iş hayatına gelirsiniz, kiminiz devlet memuru olarak gelirsiniz, belki büyük demir-çelik tüccarları olursunuz ama ne olursa olsun hayat sizin istediğiniz gibi, hedeflediğiniz gibi, arzu ettiğiniz gibi olsun. Yolunuz açık olsun, yaklaşan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramınız kutlu olsun.” diye konuştu.
Kahvaltı programının ardından Vali Kemal Çeber gezi esnasında rahatsızlanarak Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesinde apandisit ameliyatı olan Yeliz Bulut’u ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat