SON DAKİKA

Karabük'e Giden İkinci Grup Kentte Karşılandı

Bu haber 21 Ekim 2017 - 9:47 'de eklendi ve kez görüntülendi.

İçişleri Bakanlığınca hayata geçirilen “Biz Anadoluyuz” projesi kapsamında Karabük’e giden Bingöllü ikinci grup öğrenci Karabük’e vardı.
Kent meydanında düzenlenen karşılama törenine Karabük Valisi Kemal Çeber, Karabük Valiliği Hukuk Müşaviri Numan Tahir Şimşek, Karabük Belediye Başkan Vekili Başkan Yardımcısı Fatma Danışman, İl Milli Eğitim Müdürü Ali Köse ile İl Planlama ve Koordinasyon Müdürü Hüseyin Zafer katıldı.
Pazartesi gününe kadar Karabük’te kalacak olan Bingöllü öğrenciler kendileri için hazırlanan program dâhilinde; KARDEMİR ve kent gezisi, Karabük Üniversitesi gezisi, Kardemir Karabükspor’lu futbolcularla tanışma ve sohbet, Safranbolu gezisi ve film gösterimi gibi aktivitelerde bulunacaklar.
Kent Meydanında gerçekleştirilen karşılama töreninde Bingöllü öğrencileri kırmayarak bol bol selfi çektiren Vali Kemal Çeber, “Sizleri ilimizde görmekten büyük mutluluk duydum. Karabük’te geçireceğiniz 2-3 günün sizlerde unutulmaz güzel anılar bırakmasını ve keyif almanızı diliyorum. Mümkün olduğunca sizlerle birlikte olacağız. Sizleri çok seviyoruz, Karabük’e hoş geldiniz.” diye konuştu.
Karşılama törenin ardından öğrenci grubu, Kent Meydanı Belediye Nikâh Salonunda Karabük’ü anlatan kısa film gösteriminin ardından kalacakları yerlere hareket ettiler.

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat