SON DAKİKA

Karabük'e İkinci Kafile Gönderildi

Bu haber 20 Ekim 2017 - 11:52 'de eklendi ve kez görüntülendi.

İçişleri Bakanlığı tarafından 180 günlük Eylem Planı kapsamında hayata geçirilen iller arasında öğrenciler üzerinden kardeşlik köprüsünün kurulmasını amaçlayan ‘Biz Anadolu’yuz’ projesi ile Bingöl’den 1000 öğrenci Karabük ve Muğla illerinde ağırlanmaya devam ediliyor.
Daha önce seksen öğrencinin gönderildiği proje kapsamında Karabük’e ikinci öğrenci kafilesi uğurlandı. İl Özel İdaresi bahçesinde yapılan uğurlama programına Vali Ali Mantı, Vali Yardımcısı Cevat Gün, Milli Eğitim Müdürü Kadri Engin, sorumlu idareci ve öğretmenler, öğrenci velileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Proje kapsamında Karabük ve Muğla’ya gruplar halinde nihai olarak toplam 1000 öğrencinin geziye gönderilmesi hedefleniyor.
120 öğrencinin gönderildiği uğurlama esnasında proje ile ilgili olarak konuşan Vali Mantı şunları söyledi:
“Son derece anlamlı ve pratik sonuçları itibarıyla faydalı bir proje. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın gezerek öğrenmeleri, sosyalleşmeleri ve kültürel hafızalarını geliştirmeleri için bir fırsat niteliğinde. Çocuklarımızın terör ve benzeri bölücü, yıkıcı faaliyetlerden uzak kalmaları ve zihinsel olarak, ruhsal olarak sağlıklı büyümeleri için bu tür projelerin desteklenmesi gerekir. İnşallah bu geziler vesilesiyle çocuklarımızda millet ve vatan duyguları daha fazla gelişecek, aynı coğrafyanın fertleri olma bilinci daha fazla pekişecektir. Ben bu duygularla tekrar çocuklarımıza hayırlı yolculuklar diliyorum.”

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat