beylikdüzü escort bayan

SON DAKİKA

Solhan'da "Sağlıklı Çocuk” Konulu Seminer Verildi

Bu haber 18 Ekim 2017 - 13:58 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Solhan 28 Ağustos Ortaokulunda “Sağlıklı Çocuk” konulu seminer verildi.
Bingöl Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı Sosyal Hizmet Merkezi Eğitim ve Danışmanlık Biriminde görev yapan Psikolojik Danışmanlar tarafından Aile Eğitim Programı (AEP) kapsamında 17.10.2017 tarihinde Solhan 28 Ağustos Ortaokulunda öğrenci velilerine (89 veli) “Sağlıklı Çocuk” konulu seminer verildi.
Seminerde “Bebeğin Ebeveyn Tarafından İlk Muayenesi, Ortak Sorunlar, Ortak Kaygılar, Bebeğin Doktor Tarafından İlk Muayenesi, Bebek ve Çocuklarda Sağlık ve Gelişimin Takibi, Bebek İzlemlerinde Ne İzlenir? Bazı Özel ve Önemli Konular, Okul Çağında Çocuğun Takibi, Ergenlikte Takip” vb. konulara değinildi.
Seminer sonunda dinleyicilerden gelen sorular açık ve anlaşılır bir şekilde cevaplandırılarak ve uygulamanın pratik yöntemlerine değinilerek seminerin daha verimli olması hedeflendi.

Sertaç Dilda - Mala Me Sertaç Dilda - Buke Sertaç Dilda - Reşe Ez Brindar Mame (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Reşe (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Kurdish Mashup Sertaç Dilda - feat Deniz Sarıca-Sevin Gayrı Sertaç Dilda - Welate Gurbete Sertaç Dilda - Bunca Gamı Bunca Derdi Sertaç Dilda - Welate Gurbete (Remix) Sertaç Dilda - Yalan Dünya

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat