SON DAKİKA

BESYO Öğrencileri Bilimsel Etkinliğe Katıldı

Bu haber 18 Ekim 2017 - 18:42 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl Üniversitesi BESYO Öğrencileri İlk Bilimsel Etkinliğini Gerçekleştirdi.
2017-2018 Eğitim öğretim yılına hızlı bir giriş yapan Bingöl Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu, Muş Alparslan Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezinde düzenlenen “Türkiye’de Spor Yönetimi ve Politikaların Mevcut Durumu Sorunlar ve Çözüm Önerileri” isimli bilimsel panele katıldı.
Toplam 5 üniversitenin (Gazi Üniversitesi, Muş Alparslan Üniversitesi, Mustafa Kemal Üniversitesi, Bingöl Üniversitesi ve Bitlis Eren Üniversitesi) öğretim elemanları ve öğrencilerinin katılımıyla gerçekleştiren panelde; özellikle Türkiye ve Doğu Anadolu Bölgesinin spora bakış açısı, spor yönetimi, spor eğitimi ve spor tesislerinin mevcut durumu ele alındı. Ayrıca spor tesislerinin eksiklikleri ve sorunlarının belirlendiği, tartışıldığı ve çözüm önerilerinin sunulduğu bilimsel panel, öğrenciler açısından oldukça verimli geçti.
Bilimsel panele Bingöl Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulunu temsilen Müdür Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Gökmen Kılınçarslan, Doç. Dr. Mehmet Özdemir, Öğr. Gör. Enes Beltekin ve 45 öğrenci katıldı.

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat