SON DAKİKA

Bingöl Tanıtım Günlerine Yoğun Eleştiri!

Bu haber 15 Ekim 2017 - 22:57 'de eklendi ve kez görüntülendi.

İlki 05-08 Mayıs 2016 tarihleri arasında düzenlenen ‘Bingöl Tanıtım Günleri’ etkinliğinin ikincisi 11-15 Ekim 2017 tarihleri arasında İstanbul Maltepe Sahil Etkinlik Alanında yapıldı.
Maltepe Sahili Etkinlik Alanı’nda gerçekleştirilen ‘Bingöl Tanıtım Günleri’nde Bingöl’ün kültürel değerleri, yöresel mutfağı, turizmi ve tüm medeniyeti görücüye çıktı.
Tanıtım stantlarının açılışıyla başlayan tanıtım günleri kapsamında etkinlik alanına gelen vatandaşlar, stantları gezerek hem Bingöl mutfağını tanıdı hem de Bingöl’ü tüm yönleriyle tanıma fırsatı buldu.
Bunun yanında pek çok Bingöllü sosyal medya hesaplarından Bingöl tanıtım günlerine dair eleştirilerde bulundu. İşte o mesajlardan bazıları:
İstanbul Maltepe’de tanıtım günlerinde dünya ikincisi olan Bingöl balını yetirince tanıtınız mı? Hangi ulusal kanal haber yaptı?
İstanbul Maltepe’de bunca masrafa rağmen Bölgenin en iyi kayak merkezi Haserek kayak merkezini tanıtabildiniz mi?
İstanbul Maltepe de Bingöl Tanıtım günlerin de iki stant hariç diğerleri gereksiz masraf edip gelmiştiler. Onca masraf edilmesine yazık.
Çok önemli bir fırsat yakalamıştık. ama malesef İstanbul Maltepe’de Bingöl tanıtım günlerinde, Biz bize bir tanıtım oldu kısaca..
Bingöl tanıtım günleri değilde Cemal tanıtım günleri oldu.. harikasınız…
İstanbul’da düzenlenen Bingöl tanıtım günlerinde sizce en çok ne tanıtıldı? A-Bal B-Kavurma C-Fotoğraf Çekimi D-Hiçbiri
İstanbul’da Bingöl tanıtım günleri yapılıyor. Gelen ilk fotolar “yakında seçim olacak orada da aday adayları tanıtılıyor” izlenimi veriyor..
Bingöl tanıtım günleri ne yazıkki kendin pişir kendin ye mantığında öteye gitmemiştir. Fiyasko
Başbakan bu gün Maltepedeydi, Bingöl tanıtım günlerine ziyareti sağlanıp, balımızın şampiyonluğu kutlanmalıydı!

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat