SON DAKİKA

Adrese Teslim Kadro Teslim Edilemedi!

Bu haber 11 Ekim 2017 - 19:18 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl Üniversitesi Solhan Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü Çocuk gelişimi Programı için açılan 1 öğretim görevlisi kadrosu, kadroya başvuranların şartları uygun olmadığından boşta kaldı.
2 hafta önce gündeme taşıdığımız, Solhan Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü Çocuk gelişimi Programına alınacak öğretim görevlisi için aranan şart şu şekildeydi; “Sınıf Öğretmenliği Bölümü Lisans mezunu olup Lisans mezuniyeti sonrası Sınıf Öğretmenliği alanında en az 10 yıl, Psikoloji Danışmanlık ve Rehberlik alanında da en az 2 yıl deneyime sahip olmak.”
BİNGÖL ÜNİVERSİTESİNDEN ADRESE TESLİM KADRO!
Bugün açıklanan ön değerlendirme sonuçlarına göre ilgili kadroya 5 kişinin başvurduğu, başvuran tüm adayların istenen şartları taşımadığından dolayı değerlendirmeye alınmadığı görüldü. Gündeme taşımamıza rağmen başvuru koşulları değiştirilmeyen kadro boşta kalmış oldu.
Aynı başvuru döneminde Fen-Edebiyat Fakültesi Matematik Bölümü Analiz ve Fonksiyonlar Teorisi Anabilim Dalına alınacak Araştırma Görevlisinde ise “Matematik Öğretmenliği Bölümü Lisans Mezunu olup Ortaöğretim Fen ve Matematik Eğitimi alanında Tezli Yüksek Lisans yapıyor olmak” şartı aranmıştı. Bu kadroya ise toplam 9 kişinin müracaat ettiği, bu 9 kişiden yalnızca 1 kişinin şartlarının uygun olduğu görülmektedir.

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat