beylikdüzü escort bayan

SON DAKİKA

Bingöl Üniversitesi Kan Kaybetmeye Devam Ediyor

Bu haber 06 Ekim 2017 - 15:45 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Akademik personel yetersizliği ile dikkat çeken ve her geçen gün yeni bir istifa haberi ile gündeme gelen Bingöl Üniversitesi’nden bir istifa haberi daha geldi.
Edinilen bilgiye göre, Bingöl Üniversitesinde uzun süredir görev yapan Ziraat Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Abdulkadir Sürücü görevinden istifa etti. Sürücü’nün memleketi Şanlıurfa’da görev yapacağı öğrenildi.
Akademik personel yetersizliği nedeniyle gündemden düşmeyen Bingöl Üniversitesi, yeni bir istifa ile gündeme geldi. Son olarak Bingöl Üniversitesinde 20’ye yakın proje ile adından söz ettiren Ziraat Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Abdulkadir Sürücü’nün istifa haberi geldi.
Murat Nehri Rehabilitasyon Projesi kapsamında Bingöl, Muş ve Elazığ illerinde 20’ye yakın proje yapan Sürücü, Gap Tarımsal Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü görevini de yapmıştı. Bingöl’de de Tarımsal Araştırma ve Uygulama Merkezi Müdürü olarak ceviz, elma, nektarin, kiraz, armut adaptasyon bahçelerini kuran Sürücü, bundan sonra Harran Üniversitesinde görev yapacak.
Muvafakat Alamadığı İçin İstifa Etti
Doç. Dr. Sürücü’nün memleketi Şanlıurfa’da bulunan Harran Üniversitesi’ne geçmek için Bingöl Üniversitesi’nden kurumlar arası geçiş yapmak için muvafakkat istediği, fakat Bingöl Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İbrahim Çapak’ın, Doç. Dr. Abdulkadir Sürücü’nün gitmesini istemediği için Muvafakatini vermediği öğrenildi. Muvafakat alamayan Sürücü’nün istifa ettiği ve Harran Üniversitesinde göreve başlayacağı öğrenildi.
Akademisyen Sayısı Yetersiz
Bingöl Üniversitesi’nin öğretim üyesi başına düşen öğrenci oranında Türkiye ortalamasının oldukça altında olduğu belirtilirken, her geçen gün yeni isimlerin istifa etmesi bu oranı daha da düşürmektedir. Edinilen bilgiye göre, Bingöl Üniversitesi yönetimi pek çok akademisyeni Bingöl’e davet etmesine karşın, davet edilen isimlerden olumsuz yanıt aldı.

Sertaç Dilda - Mala Me Sertaç Dilda - Buke Sertaç Dilda - Reşe Ez Brindar Mame (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Reşe (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Kurdish Mashup Sertaç Dilda - feat Deniz Sarıca-Sevin Gayrı Sertaç Dilda - Welate Gurbete Sertaç Dilda - Bunca Gamı Bunca Derdi Sertaç Dilda - Welate Gurbete (Remix) Sertaç Dilda - Yalan Dünya

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat