SON DAKİKA

Solhan'da Yol Onarımları Devam Ediyor

Solhan’da yolların kilitli parke taşı ile yapılması ve yol kenarlarındaki duvar yapımları çalışmalarına devam eden Solhan Belediyesi, eski yollarda da meydana gelen çöküntülerin onarımı ile ilgili çalışmalara devam ediyor.

Bu haber 02 Ekim 2017 - 13:47 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Solhan Belediyesi yol çalışmalarına devam ediyor. Solhan’da yolların kilitli parke taşı ile yapılması ve yol kenarlarındaki duvar yapımları çalışmalarına devam eden Solhan Belediyesi, ilçede tahrip olan yollarda da çalışma yaparak vatandaşların ulaşım imkânlarını kolaylaştırmak için çalışmalara devam ediyor.
Yapılan yol onarım çalışmaları hakkında bilgi veren Solhan Belediye Başkanı Abdulhakim Yıldız, “Belediye olarak imar yollarımızın kilitli parke taşı ile yapılarak halkımızın hizmetine sunma gayretindeyiz. Eski yollar da yer yer deforme oldu. Zaman zaman yenileme ihtiyacı hissediyoruz. Kış öncesi bütün yollarımızın onarılıp ulaşımın sağlıklı yapılması için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Kış aylarında yollarda büyük sıkıntıların oluşmaması için bir tarafta yeni yollar yaparken diğer tarafta da tahrip olmuş yollarda onarım çalışması veya yolun tamamını yenilemek için çalışmalarımız devam ediyor. Yeni Mahalle’de Recep Tayyip Erdoğan Açıkalan Spor Kompleksi yanında bulunan iki yolumuzu yeniledik. Yeşilova Mahallesinde yine tahrip olan yollarımızı yaptık. Şuan Halimepınar Mahallesi’nde çöken bir yolu yenilemek için ekiplerimiz çalışıyor. Buradaki çalışma bittikten sonra Boğlan Mahallesinde yol onarım ve yenileme çalışmamız devam edecektir. Tespit edilen bozuk yollarda onarım çalışmalarımız devam ediyor. Vatandaşlarımızın daha sağlıklı koşullarda yaşamlarına devam etmeleri için belediye olarak gayret ederek çalışmalarımıza devam ediyoruz. Sıkıntı olan yerler ile ilgili vatandaşlarımızın belediyemize ulaşarak sorunu bildirmelerini istiyoruz. İletilen sorunları programa alıp çözmeye çalışacağız” şeklinde konuştu.
Solhanın Sesi

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat